unsplash/Katie Treadway

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Klebetiť, vytvárať intrigy, závisť. Nie vždy stretneš vo svojom živote človeka, ktorý ti bude priať len a len dobre. Preto by si mala byť vždy obozretná a dávať si pozor na to, čo komu, kde a kedy povieš. Neber to tak, že teraz by si mala byť k ľuďom len skeptická, ale určite by si si mala dávať pozor na to, komu dôveruješ. Určite je ti jasné, že niektorí ľudia majú k tomu väčšie sklony ako iní. Napríklad to môžeš zistiť aj podľa znamenia zverokruhu, totižto tieto znamenia v intrigovaní a ohováraní najväčší preborníci…

Ryby

Mierumilovné stvorenie, no nerobí mu problém ťa po za chrbát ohovárať. Hovorí sa, že Ryba je len málokedy prajná. Preto si dávaj pozor, čo všetko o sebe prezradíš práve človeku narodenému v tomto znamení zverokruhu. Môže sa stať, že u Ryby nenájdeš pochopenie a nadšenie, aké by si možno očakávala. Nehovoriac o tajomstvách, ktoré v sebe skrývaš.

Baran

Nikdy to s ním nebolo a zrejme ani nikdy nebude také jednoduché. Býk je sám o sebe dosť komplikovaný. I napriek tomu, že má zvláštnu povahu, aj pri Býkovi by si si mala dávať pozor na to, čo mu povieš. Cez svoju tvrdohlavosť je schopný urobiť hocičo a pokiaľ sa nájde v jeho okolí niekto, kto mu prekáža, nemá problém dotyčného rozniesť na kopytách, nech sa deje čokoľvek. V povahe má to, že závidí aj nos medzi očami.

Rak

Na prvý pohľad veľmi pozitívne naladený, no keď niečo nie je podľa jeho vôli, oheň na streche. Ak máš náhodou niečo, čo on nie, dá ti to poriadne pocítiť. A áno, aj ohováranie k tomu, ako inak, patrí. Za tvojím chrbtom ti podkope nohy pri každej príležitosti, najmä, ak si ho pohneváš. Nejde o to, že by to robil vyslovene naschvál, proste si nemôže pomôcť. Nuž, má to v povahe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy