Seriálová postava
Instagram/rachelgreens_outfits_, Instagram/bridgertonnetflix

Seriály zbožňuje každý. Máš aj ty svoj obľúbený, pri ktorom si zakaždým povieš, že sa s hlavnou hrdinkou či hrdinom podobáš? Nie je to náhoda! Dnes si môžeš prečítať, ktorá seriálová postava je úzko spätá s tvojím znamením.

A pokiaľ si fanúšičkou seriálu Bridgerton, otestuj sa v našom kvíze a zistíš, ku ktorej postave máš najbližšie.

Baran

Caroline Forbes (Upírske denníky)

Caroline Forbes, The Vampire Diaries. Rovnako ako Caroline  si odhodlaná, istá a energetická. Keď máš pre niečo vášeň, dokážeš to robiť celou svojou dušou.

Býk

Lorelai Gilmorová (Ženy z rodu Gilmorovcov)

Lorelai je podobná Býkovi. Je úprimná, vtipná a vždy má veselú náladu. Nikdy sa nevzdáva, ide si za svojimi snami a rada sa zapája do spoločenských aktivít. Keď ide o lásku, vie byť trpezlivá, no niekedy aj žiarlivá.

Blíženci

Alison DiLaurentis (Roztomilé mrchy)

Alison je 100 % Blíženec. Vie byť milá, dokáže si všetkých získať svojou láskavosťou, no niekedy sa dokáže riadne nahnevať a byť zlomyseľná. Taktiež vie veľmi dobre komunikovať a má pár (desivých) túžob, ktoré by si rada splnila.

Rak

Rachel Greenová (Priatelia)

Rachel má najbližšie k Rakovi. Táto seriálová postava či osoba narodená v tomto znamení pracuje tvrdo, aby sa dostala presne tam, kam aj chce. Niekedy sa zdá, že je nerozhodná a bláznivá, no všetko má dobre premyslené. Je starostlivá, opatrná a vo vzťahoch je stála a verná. Vie sa prispôsobovať a byť flexibilná.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy