Matkou sa stane skoro každá z nás, no byť tou najlepšou je niekedy ťažké. Týmto znameniam materstvo pristane a je pre nich ako stvorené. Vďaka tomu sú považované za skvelé mamičky.

Váhy

Žena v tomto znamení miluje deti zo všetkých najviac. O tie svoje sa bude vzorne starať každý deň, zaujímať sa a rozprávať sa s nimi. Vďaka nej budú mať jej ratolesti neustále dobrý pocit, budú vedieť že sú ľúbené a chcené.

Vie byť aj prísna, no iba vtedy, keď si to situácia vyžaduje. Rozhodne to nie je na dennom poriadku, pretože by to pre ňu nebolo prirodzené.

Ryby

Mamička narodená v tomto znamení vie vytvoriť dokonalé prostredie plné lásky. O deťoch snívala už na základnej škole, preto je pre ňu prirodzené, že k nim má vzťah a chce ich veľa. Vo výchove je striktná, preto jej drobci musia dodržiavať pravidlá, no nikdy by ich neposlala spať bez večere.

Jej deťom nebude chýbať disciplína, no ani láska a objatia. Vďaka nej sa naučia, čo je v živote správne a budú mať dobre nastavené priority.

Vodnár

Možno by si to ani povedala, no najmä Vodnárka vie deti vychovávať výborne. Už odmalička ich učí, že je potrebné, aby mali svoj vlastný názor, slobodnú vôľu a taktiež rešpektuje všetky ich názory – tie dobré, no aj tie zlé.

Vďaka tomu sú jej deti sebavedomé, majú vybudovaný pozitívny vzťah k svojmu telu a neskôr nemajú potrebu ohovárať druhých. Všetko vedia povedať úprimne a do očí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.