Photo by Devon Divine on Unsplash.com

O akých mužov majú ženy záujem? Tu nájdeš zoznam 9 vlastností, ktoré robia z chlapa skutočného muža. Takého, ktorého by chcela každá jedna žena.

Komunikatívnosť

Známy fakt je, že ženy za deň povedia dvakrát viac slov než muži. Niektorí muži sú tichí, utiahnutí a ak nemusia, zbytočne nerozprávajú. Ženy by však uvítali, keby muži boli komunikatívni a vždy vyjadrili svoj názor na danú vec.

Zmysel pre humor

Ak sa ženy nevedia s mužmi smiať a byť pri nich odviazané, nikdy to nedopadne dobre. Zmysel pre dobrý humor je niečo, čo by si ženy priali, pretože život je hneď lepší, keď sa vedia dvaja ľudia zasmiať.

zdroj: Photo by Christiana Rivers on Unsplash

Vernosť

Každá. Jedna. Žena. Túži. Po. Vernosti. Azda najhlavnejšia vlastnosť, pre ktorú muži dostanú 10 bodov z 10.

Láskavosť

Kvalitní muži by mali byť láskaví, prejavovať empatiu, city a lásku. Ak žena takéhoto muža nájde, bude si ho strážiť ako oko v hlave.

Úprimnosť

Schopnosť povedať to, čo si muž naozaj myslí. Klamstvá nemá rád nikto a vždy je lepšie, keď sa povie pravda, aj keď je častokrát zlá, než povedať lož. Muži, ktorí klamú svojim priateľkám, nemajú u nich žiaden rešpekt.

zdroj: Photo by Mahkeo on Unsplash

Poriadkumilovnosť

Ženy chcú, aby si po sebe muži upratovali. Aby nezanechávali rozhádzané ponožky po byte, aby nenechávali špinavé riady v dreze, aby nesedeli pre televíziou a pomáhali.

Zručnosť

Aj keď o sebe často ženy hovoria, že sú nezávislé a všetko zvládnu sami, nie je to vždy pravda. Aj ony túžia po tom, aby ich muž vedel opraviť sporák, zásuvku, rozbité okno, žiarovku a všetky veci, na ktoré si ony netrúfnu.

Zapájanie sa do aktivít

Ženy túžia po tom, aby sa aj muži zapájali do spoločných aktivít. Aby aj oni z času na čas niečo naplánovali, zavolali ich niekam a vymysleli niečo. Ženy majú tieto aktivity rady, no občas si želajú, aby nemuselo byť všetko len na ich pleciach.

Zodpovednosť

Muž, po ktorom túži každá žena, musí byť zodpovedný. Nechovať sa ako malé dieťa, nemíňať peniaze na hlúposti, nerobiť veci, ktoré robia 16 roční chlapci, pretože z toho už vyrástol. Musí byť zodpovedný za svoje činy a robiť veci, ktoré sa mu zdajú správne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating