Asi každá z nás sa už ocitla v situácii, kedy chcela zbaliť muža, ktorý sa jej páčil. Ak sa ti to doteraz nepodarilo, môžeš si prečítať „návod“ na to, ako zbaliť muža svojich snov, na základe jeho znamenia.

Baran

Ak chceš zbaliť Barana, musíš byť rovnako naladená ako on. Mať rovnaký zmysel pre humor a aspoň trošku sa zaujímať o veci, ktoré má rád aj on. Ak uvidí u teba snahu, budeš pre neho príťažlivá. Nezabudni na úsmev a sebavedomie. Ak z teba bude vyžarovať dobrá energia, zamiluje sa do teba.

Býk

Pre Býka nie je nič príťažlivejšie viac, než žena, ktorá sa v jeho blízkosti cíti bezpečne. Daj mu najavo to, aký je mužný a silný. Uvidíš, že ti bude padať k nohám. Chváľ ho, keď sa mu niečo podarí a vždy ho povzbudzuj, ak nie. Podpora je u Býka dôležitá.

Blíženci

Ak chceš mať Blíženca, musíš byť jeho spriaznená duša a rozumieť si s ním na hlbšej úrovni. Pýtaj sa otázky na telo a vôbec sa nehanbi s ním rozoberať veci, ktoré sú intímne. Uvidí medzi vami spojenie, ktoré nemá s hocikým. Keď s ním budeš viesť rozhovory dlho do noci, zamiluje sa do teba.

Rak

Pre Raka je príťažlivá žena, ktorá sa aspoň trochu podobá na jeho sestry alebo matku. Musíš si k nim nájsť cestu a spriateliť sa. Uvidíš, že to nebude nič ťažké a Rak sa ťa nevzdá. Bude o teba bojovať, pretože mu budeš pripomínať rodinné zázemie. Ak to vydržíš, bude to stáť za to.

Lev

Ak chceš zbaliť Leva, musíš mu vo všetkom vyhovieť. Neustála podpora je u neho tiež na prvom mieste. Pre teba musí Lev znamenať všetko, inak u neho nemáš šancu. Potrebuje byť stredobodom pozornosti – ako v spoločnosti, tak aj doma.

Panna

Pre muža v znamení Panny je dôležité, aby jeho budúca priateľka mala úroveň. Vždy si pri ňom dávaj záležať na upravených vlasoch a peknom oblečení. Len vtedy o teba bude javiť záujem. Mala by si mať tiež slušné vychovanie a nenadávať. Vtedy si muž v tomto znamení povie, že mu to za to stojí.

Váhy

Ak chceš zbaliť muža v znamení Váhy, musíš si rozumieť s jeho priateľmi. Pravidelne ich stretávať a pozývať ich na spoločné aktivity. Potom sa do teba tento muž zamiluje na celý život. Pre neho sú priatelia a jeho priateľka najdôležitejší ľudia, musí vidieť, že to bude fungovať aj medzi nimi.

Škorpión

Pri Škorpiónovi nemôžeš urobiť nič extra. Musí mať sám od seba záujem. Ak nemá, tak nepomôže nič. Jediné, čo musíš urobiť je, že budeš stáť pri ňom. V dobrom aj v zlom. Aj keď sa budete smiať, aj keď sa budete hádať. Potom si povie, že si pre neho tá pravá žena.

Strelec

Ak chceš Strelca, musíš mu ty sama ukázať, že ťa chce vlastne on. Nesmie to vyzerať tak, že chceš ty jeho. Ponúkni mu len toľko, koľko uznáš za vhodné. Nechaj sa Strelcom dobýjať. Nehovor mu na všetko „áno“, aj keď po tom túžiš. Niekoľko pozvaní na večeru aj odmietni, aby si pre neho nebola ľahká korisť.

Kozorožec

Pre Kozorožca je rodina prvoradá. Ak ho chceš získať, často rozprávaj o svojej rodine, pýtaj sa na tú jeho, prejavuj záujem. Keď uvidí, že si aj ty rodinne založená, začne o tebe premýšľať ako o svojej partnerke. Jeho životný cieľ je mať rodinu. Urobí všetko pre to, aby si našiel ženu, ktorá je na tom podobne.

Vodnár

Pre Vodnára nie je vhodnejšia partnerka, než jeho najlepšia priateľka. Ak ho chceš získať, musíš ho poznať úplne celého. Musí tomu predchádzať dlhoročný priateľský vzťah. Keď budete o sebe všetko poznať, dá ti šancu. Neuveríš, no pri Vodnárovi fungujú veci, ktoré si možno považovala vo filmoch za klišé.

Ryby

Ak chceš získať muža v znamení Ryby, musíš ho obdivovať. Zahrň ho pozornosťou a neustále vymýšľaj nové aktivity, ktoré by ste spolu mohli robiť. Ak sa s tebou nebude nudiť, bude ochotný to s tebou skúsiť. Pri mužovi v tomto znamení ti fantázia musí pracovať stále. Keď bude pri tebe cítiť adrenalín, bude vedieť, že si tá pravá.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.