Rozchod je ťažký v každom období. Napriek tomu je počas Vianoc ešte ťažší, pretože všade na uliciach vidíš šťastné tváre ľudí, zamilované páry a lásku doslova cítiť vo vzduchu. Prinášame ti zopár tipov na filmy, ktoré ti rozchod počas Vianoc pomôžu prekonať.

Svadba môjho najlepšieho priateľa

Film, ktorý má vtipnú zápletku. Žena sa zamiluje do svojho najlepšieho priateľa a ten jej oznámi, že sa bude ženiť s inou ženou. Romantický, no miestami aj komediálny príbeh lásky, ktorý si možno zažila aj ty. Film ti ukáže, že je občas správne nechcieť osobu nasilu, pretože to veci len zhorší. Ak niekoho skutočne miluješ, urobíš všetko pre to, aby bol šťastný.

500 dní so Summer

Romantický (trochu dramatický) film zobrazuje mladú a modernú ženu, do ktorej sa zamiluje muž, ktorý rád sníva. Ona však na pravú lásku neverí. Podarí sa mu ju presvedčiť? 500 dní sa zdá byť krátka doba, no za ten čas sa môže stať čokoľvek. Aj keď tomu neveríš, všetko sa deje pre konkrétny dôvod.

Ako byť single

Tento film ťa naučí byť single v modernom svete. Aj keď si myslíš, že je to ťažké, dáva ti to jedinečnú slobodu, ktorú vo vzťahu nemusíš mať. Hlavná hrdinka sa po dlhoročnom vzťahu rozíde so svojím priateľom a musí „čeliť“ single životu. Chce nájsť samú seba a vďaka tomu pochopiť, ako môže byť šťastná. Ak si sa ešte nenašla a si z rozchodu nešťastná, určite si film pozri. Otvorí ti oči a dodá silu na to, aby si začala robiť niečo, čo ťa skutočne napĺňa.

Terapia láskou

Hlavného hrdinu pustia po dlhom čase z liečebne a musí sa zaradiť späť do normálneho života. To znamená, že si môže nájsť novú lásku, pretože jeho manželstvo nevyšlo tak, akoby si predstavoval. Príbeh, ktorý ti ukáže, že veriť na lásku môžeš v každom veku. Zaslúžiš si ju, aj keď ti niekto zlomil srdce.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.