Dámsky trip v Európe

Rozmýšľaš o tom, že by si sa zbalila, vzala so sebou najlepšiu kamošku a vyrazila niekam na dámsky trip spoznávať svet? Ak nechceš absolvovať príliš dlhú cestu či máš obmedzený budget, potom sú európske mestá ideálnou voľbou. Ale ktoré si vybrať?

Každá destinácia je niečím typická a ponúka niečo iné. Taký Paríž by si si zrejme nechala v zálohe na romantiku s priateľom. My sme pre teba vybrali mestá, ktoré si však naplno užiješ práve s kamoškou či partiou priateľov, či je zima, a či leto. Ktoré by si rada videla ako prvé?

Amsterdam

Hlavné mesto Holandska je známe tým, že sa tam chodia baviť partie mladých ľudí. Mimo nočného života si tam užijete aj dni prechádzaním sa zaujímavými uličkami a mostami, ktoré sú plné umelcov.

Okrem coffee shopov sú povinnou jazdou aj múzeá, ktorých tu nájdeš nespočetné množstvo. A keď hovoríme jazdou, myslíme doslova. Nepožičať si tu bicykel by bol hriech.

Londýn

Aj v Londýne to žije a nuda tu rozhodne nehrozí. Buckinghamský palác, Notting Hill, London Eye či nástupište 9 a 3/4 na stanici King’s Cross. To je len malá ochutnávka z toho, čo nesmiete vynechať. Toto mesto má akúsi zvláštnu atmosféru, ktorá vás úplne pohltí.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieCestovanie