@kateehutchins

Sú pravidlá, na ktorých vieme postaviť základňu svojich znalostí o móde. Medzi také patrí napríklad to, že ak nevieš čo si obliecť, malými čiernymi šatami nič nepokazíš. Ale potom poznáme aj také pravidlá, o ktorých sme už počuli 100 krát, no ani to, nám nezabráni ich s  obľubou porušovať. 

1.) Biela farba patrí do letného šatníka. 

Toto pravidlo by sa nemohlo viac mýliť! A to hlavne tento rok. S prichádzajúcou zimou, sa túto sezónu zladíme a zahalíme sa do bielych huňatých svetrov a kašmírových šálov. Ak je šanca zažiariť v bielej farbe aj v zime, prečo si ju odopierať 6 mesiacov v roku?


Súvisiaci obrázok
Zdroj: Style.over.net 

2.) Čierna a hnedá sa spolu nenosia

Pri farbách ešte chvíľu ostaneme. Vraj by sa nemali nosiť farby, čo sú tak blízko jedna druhej na farebnej škále. Ale potom, čo sme sa naučili, že aj námornícka modrá vie vyzerať elegantne v kombinácii s čiernou, je načase zvládnuť ďalšiu farebnú kombináciu. Už od jesene počúvame veľa o hnedej farbe. Calvin Klein či Chloe spravili túto farbu, farbou svojej kolekcie na poslednom týždni módy a tak, je ten správny čas ukázať si, ako ju nosiť.

Zdroj : Stylewe

3.) Každá vec v tvojom šatníku sa nosí v určitý čas a pri určitej príležitosti 

To, že pyžamo sa nosí (aj) do postele, o tom niet pochýb. To, že flitrované odevy zaujmú na večerných udalostiach, o tom tiež niet pochýb. Ale kto povedal, že pyžamo patrí IBA do postele a flitre majú byť videné LEN večer?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pyjamas street style

Zdroj: Look

Pravidlá boli, ešte stále sú a vždy aj budú skvelými pomocníkmi. Avšak, rebelka v každej z nás, si občas zaslúži malý úlet a tak jej doprajme také pohodlie, ako má ráno v posteli, občas aj po celý deň a dovoľme jej dať si občas dymové líčenie aj na brunch s kamarátkami. Cez deň sa riadíme množstvom pravidiel, ale v móde to tak byť nemusí. Veď čo najhoršie by sa mohlo stať?

 

 

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieBeauty