Človek by mal mať sám seba rád. Kým niekto je s celým svojím „ja“ večne nespokojný, iný má o sebe až prehnanú mienku. Vysoké ego či sebaláska? Každý tomu hovorí inak. Zisti, ktoré 3 znamenia zverokruhu patria k tým ľuďom, ktorí o sebe vôbec nepochybujú.

Býk

Človek narodený v tomto znamení pôsobí pokojným dojmom, je stabilnej a rozvážnej povahy. Vždy premýšľa racionálne a rozhodne to nie je žiadna naivka. Vďaka tomu si uvedomuje všetky kladné aj záporné stránky, ktoré ako osobnosť má.

Chápe, že aj on je tak, ako každý iný, jedinečný, a to na sebe miluje. Pracuje na tom, aby dosahoval svoje sny a je na seba patrične pyšný vždy, keď sa mu niečo podarí. Pohľad, ktorý sám na seba má, to je skutočná cesta k sebaláske.

Vodnár

Vodnár je človek bystrý, vynaliezavý a samostatný. Je to tak trocha rebel, ktorý pozerá viac na seba, ako na druhých. Vždy je sám sebou a na nič sa nehrá, preto je spokojný so svojím bytím. Zdravé sebavedomie mu nikdy nechýba.

Miluje bohémsky život a jeho ideály sú vždy vysoké. Nechce zapadnúť do davu ľudí, a preto často volí „iné“ oblečenie, vlasy či líčenie, len aby sa ukázal v inom svetle. V zrkadle sa potom raduje z toho, aký originálny je.

Lev

Kto by kraľoval tomuto rebríčku, ak nie samotný Lev? Ten je dobre známy tým, že má vysoké ego a zbožňuje svoj obraz v zrkadle. Rád sa vystavuje na oči druhým ľuďom, pretože túži po pozornosti. O svoj výzor dbá najviac zo všetkých znamení.

Byť v centre diania, alebo lepšie povedané, BYŤ centrom diania, to ho robí doslova šťastným. Ten, kto mu zalichotí, si získa jeho priazeň. A vo svojom mobile má rozhodne najviac selfíček spomedzi všetkých jeho známych.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.