Ako sa nenamotať na chlapa

Každá z nás mala tých par kamarátov v živote, ktorých mohla nazvať potenciálnymi partnermi. Alebo aspoň si chcela, aby jeden z nich bol. Ale dôležité bolo dať si pozor, aby si sa naňho úplne neupla ešte predtým, ako ho úplne spoznáš. Pretože možné odmietnutie a odstávka do friendzony nikdy neboli príjemné. Ak si však už snívala o spoločnej budúcnosti a on ťa odmietol, prišla krutá realita. Ako sa nenamotať na chlapa hneď na začiatku?

Mnohí chlapi majú kúzlo očariť babu už len rečami cez správy. Niektoré z nás sú také naivky, že niekedy kvôli možnému vzťahu zavrieme oči predtým, ako sa dotyčný správa. Radšej si idealizuješ človeka a nevidíš negatíva. Postupne sa naňho namotávaš, no napokon príde koniec. Buď priamym odmietnutím alebo odignorovaním a ty ani nevieš dôvod.

Preto ak sa dá, spočiatku chráň svoje srdce. Zober si týchto 7 rád k srdcu a na žiadneho chlapa sa už tak rýchlo nenaviažeš. S niektorými to jednoducho budúcnosť ani nemá.

Rozhovor
zdroj: Pexels/Bethany Ferr

1. Nepíš si s ním nonstop

Všeobecne odpisuj významným ľuďom v tvojom živote a až potom jemu. Príliš častým písaným sa rýchlo zaľúbiš. Skús sledovať, ako často ti píše on a či ozaj má o teba záujem. Vďaka nášmu nedávneho článku to zistíš ľahšie.

2. Nedávaj mu prezývku

Ak ti dá číslo, ulož si ho celým menom (žiadna zdrobnenina) bez smajlíkov alebo srdiečok. Tiež mu nedávaj prezývku ani na Messengeri či iných sociálnych sieťach.

3. Neželaj mu dobrú noc alebo dobré ráno

Vyhýbaj sa zaľúbeným frázam. Radšej používaj neutrálne pozdravy ako ahoj.

Mobil
zdroj: Pexels/ Miriam Alonso

4. Nerob screenshoty a neukladaj si fotky

Nescreenshotuj si jeho milé správy. Taktiež si neukladaj jeho fotky, aby si si to nemohla potom pozerať. Na začiatku je dobré, ak si s ním nebudeš robiť fotky ani ty.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating