Muž píše správy

Aké časté by malo byť písanie správ od muža? Niekto píše veľa a často, iný zase menej a posiela len krátke správy. Ďalší radšej posiela hlasovky. Alebo naopak, niekto sa hneď chce rovno stretnúť. Sú aj ľudia, ktorí si ani písať nechcú a radšej telefonujú.

Aký interval písania je správny? Ako by to malo fungovať, keď ti muž píše správy? Alebo čo vlastne očakávať a kedy vieš, že nemá záujem?

Aké časté by malo byť písanie správ?

Partner a muž, ktorý sa o teba zaujíma, by všeobecne mal písať aspoň raz do dňa. Pri väčšom záujme píše správy častejšie. Keď sa dozvie o tebe dosť alebo už je to také stereotypné, píše pomenej. Na základe písania a stretávania sa vytvára vzťah. Každá z nás potrebuje cítiť a vidieť záujem. Bez toho to proste nejde.

Muž
zdroj: Pexels/MART PRODUCTION

Keď ti chalan píše správ pomenej, o čom to potom je? O čom je vlastne vzťah, keď ti už nepíše tak často a už o ňom nevieš nič, rovnako ako on od teba? Neviete ani, čo ste poriadne robili počas dňa. Už je to len o príležitostnom písaní a ostáva otázkou času, kedy to koho omrzí.

Jediné, čo žiadaš od muža, je aspoň ako-taká pozornosť, aby si bola informovaná o tom, ako sa má, čo má nové … Poprípade, v ťažších situáciách mu vieš poskytnúť oporu a útechu, aj keď len cez správy. O tom je záujem. Keď ho máš, vždy si nájdeš čas odpísať. Keď niekoho v živote chceš, vždy sa s ním rada kontaktuješ a zisťuješ, ako sa má a čo robil.

Muž piše správy
zdroj: Pexels/Karolina Grabowska

Nežiadaš, aby ti odpisoval nonstop. Kto chce mať pri sebe nálepku, ktorá ti nedá dýchať? Proste očakávaš aspoň niečo. Ak niekomu ponúkneš svoj čas, znamená to, že má miesto v tvojom živote. Koľko času mu venuješ, znamená, na akej priečke tvojich priorít sa nachádza. Čím vyššie je, tým viac času mu poskytneš.

Rozmýšľaj a pozoruj, koľko času v živote ti muž ponúka. A koľko času si ochotná ty ponúknuť mužovi. Dôležité sú činy, nie iba sľuby a písmenká.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating