pexels.com

Tí, ktorí už mali tú česť presťahovať sa k svojmu partnerovi zaiste vedia, že nie vždy to je med lízať. Spoločné bývanie toho zmení veľa. Naučíš sa o svojom partnerovi aj veci, ktoré by si radšej nevedela (a nevidela), zažijete spoločnú nudu, či tichú domácnosť. Zriedkavosťou nebudú ani hádky o tom, kto navarí, či uprace. Nehovoriac o tom, že si budete musieť dohodnúť isté pravidlá, ktorými sa vaša nová spoločná domácnosť bude riadiť. Pri všetkých tých povinnostiach však nesmiete zabudnúť jeden na druhého a na to, prečo ste sa vlastne k sebe chceli presťahovať. A na to, aby sa z vášho vzťahu nevytratila romantika, vám pomôžu nasledujúce rady:

1. Choďte na rande

Pamätáš si ešte časy, kedy ste sa obaja snažili vymyslieť to najzaujímavejšie rande, na ktoré by nezabudol ani jeden z vás? Teraz však začnete mať pocit, že snažiť sa netreba, pretože aj tak sa vidíte každý deň a dokonca pri sebe spíte. Je veľkou chybou takto zlenivieť. Na to, aby ste svoj vzťah udržali v tých správnych koľajach si nezabúdajte plánovať večerné rande. Nech sa obaja máte na čo tešiť.

View this post on Instagram

When you feed babe

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

2. Pozývajte k sebe návštevy

Či už máte spoločných priateľov alebo nie, pozvite ich do svojho nového domova! Máte tak príležitosť niečo spolu pripraviť. Ukázať ostatným to, čo ste spolu vybudovali vo vás oboch vyvolá pocit zadosťučinenia.

3. Prekvapte sa navzájom

Nikdy, naozaj nikdy nezačni brať svojho partnera ako samozrejmosť. Je to veľmi urážlivé a neúctivé. Nezabudni mu dať najavo, ako veľmi si vážiš váš spoločný život a snaž sa ho pravidelne prekvapiť. Dobrou večerou, nejakým darčekom alebo víkendovým pobytom niekde v horách.

4. Uvarte si spolu

Nie je nič zábavnejšie ako spoločné varenie. Prinúti vás to byť na 100 % prítomní a venovať sa tomu, čo práve robíte. Navyše sa toho do seba môžete veľa naučiť. Jeden z vás vie, ako robiť omáčky, zatiaľ čo ten druhý je majster v robení steakov.

5. Nechávajte si odkazy

Ponáhľaš sa do školy či do práce a svojho drahého nechceš budiť. Nechaj mu odkaz na chladničke alebo mu priprav desiatu a lístok pripni k nej. Je to nádherný spôsob ako ukázať, že na toho druhého myslíš. Navyše si to bude ceniť omnoho viac ako nejakú virtuálnu správu na messengeri.

P.S.: a nikdy nedovoľ, aby sa tvoj partner cítil nemilovaný alebo nedajbože zanedbávaný len preto, že máš veľa povinností. Spoločné bývanie je veľký krok vpred avšak ver, že to stojí za to. 

 

Zdroj: elitedaily.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating