unsplash.com

Strávili sme toľko času spolu, že si sa stal mojím dôverníkom. Stal si sa tým človekom, ktorý mi chýbal aj keď medzi nami nebola žiadna vášeň.

Záležalo ti na mne. Chýbala som ti. A ty si bol dôležitý kus môjho ja.

Musím však spomenúť, že sme nikdy nemali poriadne rande. Cítim, akoby si bol môj priateľ. Ty cítiš, akoby si voči mne mal povinnosť držať si odstup, hoci si to nevyslovil nahlas. 

A možno je to moja vlastná hlúposť, vytvárať si takéto konce. Za predpokladu, že chcem vážny vzťah. Za predpokladu, že sa o mňa zaujímaš. Za predpokladu, že moje city sú rovnaké ako tvoje.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Teoreticky sme spolu nikdy nič nemali, tak sa nemôžem nazvať tvojou ex, no moje srdce je stále rozbité tým, že mi chýbaš a ty tu nie si. 

Viem, že by som ťa mala odstrániť z mojich myšlienok. Ale ty si bol jediný človek, o ktorého som sa mohla s láskou starať. Kedykoľvek si mi povedal, že ma rád vidíš. Celý týždeň som sa tešila na to, ako sa s tebou budem rozprávať.

Dal si mi pocit, že žijem. Dal si mi pocit, že tá nádej tu je.

Bez teba mám pocit, že som stratila aj kúsok zo seba. Kúsok, vďaka ktorému som mala radosť zo života, kedy som sa smiala.

Aj keď si nikdy nebol mojím oficiálnym priateľom, všetkými „fázami po rozchode“ som si prešla. 

Bolí ma myslieť na to, že osoba, ktorej som dôverovala sa rozhodla, že sú lepšie miesta na cestovanie (ako tie, čo som vybrala ja). Bolí ma vidieť všetky tie krásne miesta a nezdieľať ich s tebou. Bolí ma vidieť, že si naozaj nikdy nemyslel vážne svoje city a moje city k tebe.

Nikdy sme si, pravdepodobne, nemali nič začať. Nikdy by som sa nebola cítila tak, ako teraz.

Ale na tom teraz už nezáleží. Bola som pri tebe. Dostala som sa do tvojho vnútra. Mala som ťa rada. Mohla som ťa dokonca milovať.

Keď si ma opustil, stratila som viac ako len priateľa. Stratila som budúcnosť, o ktorú som predpokladala, že sa budeme deliť. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating