pexels.com

Poznáš ten pocit, keď sa do niekoho zaľúbiš vďaka niečomu príťažlivému, čo ťa núti byť v jeho prítomnosti? Presne niečo takéto má v sebe každá z nás. Avšak každá sme iná no tvoje znamenie ti dokáže ukázať, čo na tebe muži najviac milujú. 

Baran

Máš v sebe „drajv“ a si veľmi vášnivá. Muži sa do teba zamilujú preto, ako veľmi dokážeš byť zapálená pre veci, ktoré ťa bavia. Tvoja vášeň pre život ťa vynesie na piedestál.

Býk

Ak si v znamení býka, vyhrala si bez toho, aby si prehovorila. Pretože najviac na tebe muži milujú tvoj úžasný úsmev, ktorým dokážeš zlepšiť náladu každému, na koho pozrieš.

zdroj: www.pexels.com

Blíženec

Tvojou silnou stránkou je humor, ktorým dokážeš muža dostať na kolená a po pár chvíľach strávených s tebou vie, že nechce žiadnu inú len teba. Kto predsa nemá rád dievča, ktoré ťa dokáže rozosmiať?

Rak

Je známe, že si neriadená strela a to vie muža skutočne rozpáliť, pretože nikdy nevie, čo od teba môže očakávať. Dokážeš bez najmenšej snahy prinútiť opačné pohlavie neustále na teba myslieť. Čo je viac, ako stále prekvapenia a vzrušenia vo vzťahu?

Lev

Žena levica je kráľovná sebavedomia, pretože je čisté a nefalšované. Keď ide o randenie, ide si za svojim cez všetky prekážky. Presne toto na tebe muži milujú.

zdroj: www.pexels.com

Panna

Toto znamenie je trpezlivé, zodpovedné a pokojné. Dokážeš veľmi dobre počúvať bez zbytočného skákania do reči. Taktiež vieš pomôcť či poradiť a to si na tebe vážia muži najviac.

Váha

Spoločenská žena v znamení váhy je prirodzene šarmantná a jej charizma donúti muža neustále na ňu myslieť. Ak si v tomto znamení môžeš to považovať za výhru na plnej čiare, pretože muži ťa budú milovať za to, aká si.

Škorpión

Ak je tvoje znamenie zrovna škorpión, môžeš sa považovať za magnet na mužov, pretože tvoja povaha je jednoducho príťažlivá. Muži na tebe milujú tvoju odvahu a silnú vôľu.

zdroj: www.pexels.com

Strelec

Ako strelkyňa sa môžeš nazvať aj divoškou, pretože tvoja povaha je plná dobrodružnosti a slobody, ktorú potrebuješ na život. Tvoja energia dokáže pritiahnuť každého muža a donúti ho milovať ťa.

Kozorožec

Znamenie kozorožca je striktné, drží sa pevne svojich hodnôt a je tvrdohlavé. Vďaka tvojmu odhodlaniu a sile je takmer nemožné o tebe nepremýšľať.

 

Vodnár

Tvoj intelekt dokáže ľudí priťahovať viac, než si myslíš. Dokážeš sa rozprávať snáď s každým, pretože tvoje obzory sú široké a si vždy dobre informovaná.

Ryby

Citlivosť a emócie sú tvoje pseudonymy. Ak ideš na rande muž z teba dokáže cítiť, že si prítomná aj duchom, nielen fyzicky. Muži túto vlastnosť ocenia a uvidíš to aj ty.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating