Nevera vo svete celebrít
Instagram/mileycyrus/shakira/jenniferaniston

Jednou z najhorších vecí, ktorá sa vo vzťahu môže stať, je nevera. Človek zrazu stratí dôveru v partnera, sebavedomie a väčšinou nastane rozchod. Aj TU nájdeš odbornú radu, ako a či vôbec (ne)odpustiť neveru. Žiaľ, aj svetoznáme celebrity sa museli vyrovnať s takouto atómovou bombou. Týchto 7 krások totiž tiež podviedol ich partner. 

Všetci sme len ľudia a keď si si myslela, že známe osobnosti neveru, podvádzanie a klamanie vo vzťahu neriešia, je to omyl. Aj oni majú obyčajné problémy, ktoré musia riešiť denne. Dokonca aj tie najväčšie krásky v šoubiznise si zažili podvod vo vzťahu. Prečo? Nevera zo strany partnera nie je o kráse ženy.

Prečo sú potom muži neverní? Na to jednoznačná odpoveď neexistuje. Niektorí sa uchýlia k tomuto kroku z dôvodu dlhodobo nefungujúceho vzťahu, ktorý však nechcú ukončiť kvôli prežitým rokom, deťom alebo je to len jednorazové zlyhanie. Je tu však aj skupina mužov, ktorým nevera dodáva adrenalín, ktorý vo svojom živote potrebujú.

Ak je muž neverný nie je tvoja vina.

Základom zdravého vzťahu je úprimnosť a lojálnosť. Keď má pocit, že už nie je cesta späť, mal by zo vzťahu jednoducho odísť a nie hľadať novú ženu poza chrbát.

Mnoho žien sa práve preto cíti zle, obviňujú svoj vzhľad, svoje správanie a strácajú sebavedomie. Uvedomiť by si však mali, že krása v partnerskom živote nehrá hlavnú úlohu. Pozri sa sama, aké krásne, úspešné a inteligentné ženy museli čeliť podvodu zo strany partnera.

Nevera vo vzťahu známych tvárí šoubiznisu

1. Miley Cyrus

Najčerstvejší rozchod a najrozoberanejší pár posledných týždňov je určite speváčka Miley Cyrus a jej bývalý manžel Liam Hemsworth. Ten mal údajne podviesť úspešnú speváčku až 14-krát. Jednou z nich mala byť vraj herečka z filmov Hry o život, Jennifer Lawrence.

Tá však o svoje sebavedomie aspoň navonok neprišla. S rozchodom a neverníkom sa popasovala po svojom a na jeho narodeniny zverejnila úspešný hit „Flowers“, ktorý zožal na sociálnych sieťach veľký úspech.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News