Druhé šance vo vzťahu
Pexels/Burak Evlivan

Už si niekedy dala druhú šancu mužovi, ktorý sa s tebou rozišiel? Nie? Potom určite nepatríš medzi tieto znamenia. Oni totiž dávajú druhé šance každému, bez rozdielu na to, či sa v danej osobe sklamali alebo nie. Keď požiadajú, dostanú ju. Raz darmo, títo ľudia sa vyznačujú dobrotou.

Býk

Ako prvé znamenie tu je Býk. Hoci na to nevyzerá, potrebuje dostatok času na to, aby začal niekomu dôverovať. Hlavne ak sa to týka oblasti lásky a vzťahu. To môže byť dôvodom toho, prečo sa s ním partner rozíde. Keď však príde prosiť o odpustenie, Býk mu ho dá. Je tvrdohlavý, preto si ide pevne za tým, čo chce. A to je partner. Druhý raz už však vie, že má byť viac otvorený a romantický.

Rak

O človeku v znamení Raka už vieš, že je náladový a prehnane emotívny. Ak je vo vzťahu a jedného krásneho dňa sa s ním partner rozíde, bude to brať ťažko. Je pre neho nemožné prestať milovať za mesiac alebo dva. Keď si bývalý uvedomí svoju chybu, bude prosiť o druhú šancu a o odpustenie. Samozrejme, že mu ju Rak dá. Čo by nespravil pre milovanú osobu.

Typy flirtovania
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Váhy

Tento človek neberie rozchod tak tragicky. Vie, že čo sa má stať, to sa stane a nezabráni tomu. Skôr ho vníma ako príležitosť posunúť sa ďalej a uvedomiť si, čo mu partner dal. Keď však príde prosiť o odpustenie, zoberie ho na milosť. Je spravodlivý a myslí si, že každý si zaslúži dostávať druhé šance.

Panna

Človek Panna presne vie, čo od vzťahu chce. Praktickosť a stabilitu. Na city moc nie je, preto si ne nepotrpí. Keď sa s partnerom ich cesty rozídu, snaží sa poučiť z chýb a zlepšiť sa. Vďaka tomu verí, že sa v budúcnosti vyhne akýmkoľvek problémom a nedorozumeniam. Tento človek je priebojný, preto neváha a dá bývalému priateľovi druhú šancu. Dôveruje mu, keď hovorí, že sa zmenil a taktiež sa poučil z chýb.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy