Muž a žena v prírode
Pexels/Arina Krasnikova

Máj sa nevolá mesiacom lásky len tak. Počas neho máš vysokú šancu sa do niekoho zamilovať. Ak patríš medzi tieto znamenia, s najväčšou pravdepodobnosťou sa ti to podarí a stretneš svoju lásku.

Býk

Človek v znamení Býka považuje lásku za prirodzenú a potrebnú súčasť života. Síce je to dobrodružný typ, no túži sa raz usadiť a nájsť niekoho, s kým bude môcť objavovať svet. Taktiež vie, že udalosti v živote majú svoj čas a zamilovať sa do niekoho bude možné až vtedy, keď na to bude ideálna chvíľa.

Tá môže nastať práve teraz, lebo sa bude konečne cítiť dobre. Nasledujúce dni nebude mať v živote stres, zhon a ani napätie. Bude sa sústrediť len na seba a práve vtedy sa to stane. Zamiluje sa. Láska príde vždy veľmi nečakane a spontánne. Presne taký je aj Býk vo svojej podstate.

Lev

Lev sa dokáže zamilovať veľmi rýchlo do akejkoľvek osoby, ktorá mu prejaví náklonnosť. Je ctižiadostivý, preto môže budiť dojem, že niekedy po láske túži až zúfalo. Myslíš si, že to nie je správne? No práve táto vlastnosť u neho zvyšuje šancu, že na konci mája stretne svoju lásku.

Aj keď sa pravidelne do niekoho nešťastne zamiluje, teraz to môže konečne vyjsť. Stačí, aby mal Lev otvorené oči a nikoho nesúdil povrchne. Tak objaví drahokam aj v niekom, na koho by to vôbec nebol povedal.

Rak

Náladový Rak je v otázke lásky nestály. Raz po nej túži, inokedy pred ňou uteká a niekedy sa chce len nezáväzne baviť. Lásku však nevie predstierať na rozdiel od týchto znamení, o ktorých sme písali nedávno. Samozrejme, že by chcel vzťah, ktorý by vydržal dlhé roky, no na druhej strane sa toho aj bojí, pretože je veľmi citlivý a vidí, aké zlé veci si partneri vedia urobiť.

Našťastie, na konci mája sa mu v tejto oblasti rozjasní. Má šancu stretnúť niekoho, kto ho zaujme na prvý pohľad. Bude mať všetko, čo Rak hľadá. Zakladá si hlavne na vernosti, zodpovednosti a úprimnosti.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy