instagram/madamelena_

Situácia vo svete je naozaj vážna. Niektorí ľudia zvládajú lockdown veľmi ťažko, no nájdu sa aj ľudia, ktorí si takéto obmedzenia užívajú. Dnes sa dozvieš o znameniach, ktorým situácia vôbec neprekáža.

Rak

Človek v tomto znamení je veľký milovník prírody. Situácia vo svete mu nevadí, pretože aj tak nechodí na dovolenky do zahraničia. Oveľa viac si užíva, keď môže byť doma na Slovensku a spoznávať krásy tejto krajiny. Taktiež rozmýšľa optimisticky a verí, že sa všetko do konca roka zmení k lepšiemu.

Vodnár

Tento človek je veľmi tolerantný a priateľský. Momentálne obdobie znáša skvelo, pretože má veľa času na všetky povinnosti. Byť doma je pre neho vzácne, preto si to užíva. Snaží sa každý deň upratovať, chodiť von a vymýšľať nové nápady na to, ako by si zútulnil byt. Vodnár miluje rozhovory s druhými ľuďmi, pretože je tolerantný a nesúdi ich. Rád im rozpráva o tom, ako by sa mali v dnešnej dobe správať.

Kozorožec

Ak poznáš Kozorožca, určite potvrdíš, že je to osamelý typ človeka. Na druhej strane – Kozorožec je aj veľmi múdry. Snaží sa rozmýšľať pozitívne a dodržuje všetky opatrenia, ktoré vláda nariadila. Vie, že jedine zodpovednosť všetkých ľudí niečo zmení. Situácia mu vôbec neprekáža, pretože má čas ponoriť sa do seba a zamerať sa na svoje dobré a zlé stránky.

Škorpión

Napriek tomu, že je Škorpión vášnivý, lockdown mu nevadí. Uvážil, že vzrušenia mal v živote dosť. Počas tohto obdobia číta veľa kníh, zameriava sa na svoje telo a počúva inšpiratívne podcasty. Verí tomu, že situácia vo svete je len obdobie a všetko sa vráti do starých koľají.

Býk

Človek, ktorý je narodený v znamení Býka, má veľkú trpezlivosť. Je spoločenský typ, no snaží sa obmedzovať stretávanie s ľuďmi. Miluje moderné technológie, preto je rád, že môže svojich priateľov vidieť aspoň cez videohovor. Nemyslí na zlé veci, pretože chápe, že by to nič nevyriešilo.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy