instagram.com/yeswe_travel

Niekoho priťahuje mini sukňa a pekná tvár, iného zas schopnosť kriticky myslieť, nachádzať súvislosti a taktiež prepájať teóriu s praxou. Ako sa hovorí, sto ľudí, sto chutí.

Jednoducho sú muži, ktorých nezbalíš na nič iné, ako len na svoju prirodzenú inteligenciu a najmä, keď sa nebudeš správať ako kofa na dedine. Preto spoznaj znamenia zverokruhu práve mužov, ktorí priam bažia po inteligentnej žene a sú z toho totálne hotoví!

Škorpión

Samo o sebe je to veľmi šikovné znamenie zverokruhu, ktoré je ale veľmi prešpekulované. Ako v dobrom, tak i v zlom zmysle slova. U neho hrá veľmi dôležitú úlohu emocionálna inteligencia, čo dokáže šikovne využiť v zamestnaní, ale i v tom osobnom živote.

Od svojej partnerky však vyžaduje isté veci. Jednou z nich je určité správanie a rozhodne po svojom boku nechce niekoho, kto nedokáže jednak preukázať svoje emócie a jednak ukázať svoje analytické zmýšľanie. Proste muži narodení v tomto znamení sa radi pýšia svojimi polovičkami.

Blíženci

Muži Blíženci patria medzi veľmi nepokojné stvorenia a keď dosiahnu jeden cieľ, už aj musia sa naháňať za ďalším. Preto po svojom boku potrebujú niekoho, kto racionálne zmýšľa a vie ich krotiť. Na druhej strane, aj na nich sa vedomosti lepia ako na med, majú skvelú vlastnosť, že si dokážu toho zapamätať naozaj habaďúru.

Zároveň milujú byť informovaní a s informáciami dokážu narábať veľmi obratne. A vieš čo vie dosť dobre zabrať na takýchto mužov? Ak máš všeobecný prehľad a rozprávaš im kadejaké zaujímavosti zo sveta.

Vodnár

Hovorí sa, že pokiaľ je Vodnár od malička dobre vedený, teda má priestor na sebarealizáciu, experimentovanie a všemožné tvorenie, jeho inteligencia dosiahne maximum. Najlepšie sa mu učí z praxe. Keď niečo chce, ak to aj dosiahne. Je veľmi tvorivý a jeho nápady si mnohí veľmi vážia.

Avšak i samotný Vodnár to vyžaduje od svojej partnerky. Chce niekoho, kto bude síce v niečom odlišný, ale nebude vôbec zaostávať za ním. Zároveň potrebuje niekoho, kto sa vie správať na úrovni a používa viacmenej rozum, ako len pocity a pudy. Pri výbere partnerky je často prísnym šéfom.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy