instagram/charlieandlauren_

Nie všetky ženy majú náruč otvorenú pre každého chlapa, ktorý sa na nich usmeje. Kým niektoré sú beznádejné romantičky, iné svoje srdce len tak nikomu nedajú. Boja sa, aby nebolo (znova) zradené. Poznáš to? Ak už niekomu dovolíš milovať ťa, potom by sa mal správať takto …

Mal by si vážiť to, že si mu to srdce otvorila, že on je ten, komu si sa rozhodla dôverovať. Mám pocit že máš v rukách osud môj, tak, keď chceš, pusti ho. Len sa nezahrávaj s ním. Spieva sa v jednej pesničke. Tie slová sú tak výstižné! Pretože, keď niekomu dáš všetku svoju lásku, je lepšie, ak by ju neprijal, namiesto toho, aby sa s tebou iba hral.

Žena, ktorá si dôsledne vyberá partnera chce, aby vedel o tom, aký je výnimočný. A on by mal vedieť, aká výnimočne milujúca osoba je ona. Je silná, no láska pre ňu znamená krehký ľad. Preto by mal k nej byť vždy úprimný.

Ak mu dovolíš milovať ťa, chceš, aby sa ti vrátilo všetko to, čo sama dávaš. On by mal byť oporou rovnakou, akou si ty pre neho. Mal by brať ohľad na tvoje názory, sny a cieľe. Podporovať ťa v nich a hovoriť vždy presne to, čo si myslí.

Mal by byť človekom, ktorý ti utrie slzy, ktorý ťa rozosmeje, kúpi obľúbenú čokoládku, keď nemáš dobrý deň. Keď si mu dala svoj osud do rúk, on si musí pamätať, že ty máš v rukách ten jeho. No nikdy mu vedome neublížiš. A to je vlastne aj to najdôležitejšie, čo očakávaš od neho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating