Unsplash/Jonathan Borba

Niektorí muži sú nevyspytateľní. Majú skvelý vzťah, priateľky ich milujú, no oni aj tak myslia na svoje bývalé lásky. Môže to byť spôsobené tým, že sa cez rozchod ešte nedostali alebo nemilujú súčasnú frajerku úprimne.

Typy týchto mužov myslia na svoje ex pravidelne.

Muž záletník

Tento typ chlapa vyhľadáva zábavu a je pre neho nemožné byť iba s jednou ženou. Hoci má vzťah, myslí na všetky bývalé, ktoré už mal, pretože ho to v posteli viac nakopne. Nebojí sa dobrodružstva a taktiež veľmi riskuje, preto sa môže stať, že v najhoršej možnej chvíli vykríkne meno bývalej priateľky. Aktuálnu frajerku si neváži a vzťah berie len ako pobavenie.

Nevyspelý chlap

Večné dieťa, ktoré nevie čo chce. Tento muž nie je skutočný chlap, pretože ten vie, že by mal mať všetky chodníky k bývalým láskam spálené. On to tak nemá a stále si necháva otvorené zadné dvierka. Nie je vyspelý, pretože často robí chyby a stále nosí v peňaženke fotku svojej ex. Keď na to žena príde, je šokovaná a neverí vlastným očiam.

Ten, ktorý nie je vyliečený z rozchodu

Najhorší typ muža. Nie je vyrovnaný z rozchodom a tak použije „náhodnú“ ženu na to, aby mu zalepila a zahojila rany. Ona sa do neho zamiluje, vytvoria vzťah, no nebude to úprimná láska. Tento chlap aktuálnu priateľku len využíva k na to, aby nejakým spôsobom zabudol na svoju bývalú frajerku, keď sa mu to nedarí. Stále na ňu myslí a nedá mu pokoj. Vie, že spolu zažili pekné chvíle a nechce sa ich vzdať.

Chlap, ktorý bude milovať celý život iba jednu ženu

Typ tohto muža je síce skvelý, no nie vtedy, keď zažije rozchod. Pokým je vo vzťahu, dokáže byť verný, milujúci a oddaný iba jednej žene. Horšie je, že sa to s ním ťahá celý život. Pokiaľ sa s ním žena pre nejaký dôvod rozíde, už nikdy nebude milovať inú ženu rovnako. Stále bude mať miesto v jeho srdci iba jedna láska. Môže vytvoriť vzťah aj s inými, no vždy bude myslieť na tú osudovú.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating