instagram/lostitalianos

Hovorí sa, že ženy patria medzi tie komplikované. Je to ale pravda? Asi aj ty mávaš niekedy pocit, že práve muž je ten, ktorý je komplikovaný a nedá sa v ňom veľmi vyznať. A dvojnásobne to platí o TÝCHTO znameniach. 

Ťažko odhadnúť, čo majú v hlave. Svojím spôsobom sú nevyspytateľní a dokážu prekvapiť aj tam, kde by si to nečakala. Než by mali situáciu odľahčiť, skôr ju sťažia. Nepozerajú sa na svet s nadhľadom, naopak, zbytočne si ho komplikujú a to isté robia aj vo vzťahu. Pri nich budeš potrebovať poriadnu dávku trpezlivosti. Ak si temperamentnejšej povahy, medzi vami to bude poriadne chrliť ako zo sopky.

Býk

Túži po tom milovať niekoho, starať sa o niekoho, avšak, ako náhle príde na vec, zrazu ostane neistý a potrebuje čas. Vo svojej podstate je veľmi komplikovaný a tvrdohlavý. Keď si povie, že niečo urobí tak alebo tak, nepohne s ním nikto. Býk by sa mal naučiť vnímať ostatných a prijímať aj inú pravdu, ako je jeho. Pretože nie každý bude mať pochopenie.

Panna

Reč s mužom narodeným ako Panna je obzvlášť veľmi ťažká. Chce aj nechce sa viazať a ešte k tomu celému dokáže rýchlo podľahnúť inej žene. Aj keď budeš ženou, ktorá si ho získala a ukradla jeho srdce, nečakaj, že ti to urobí ľahšie. Stále ti bude dávať najavo, že si nie je istý vzťahom, a že potrebuje priestor. No vo vnútri bude horieť túžbou byť len s tebou.

Kozorožec

Naopak, toto znamenie má tendenciu, že všetko vie a všade bolo, čo prejavuje aj vo vzťahu. Preto potrebuje pri sebe ženu, ktorá dokáže s kľudom viesť Kozorožca aj bez hádok. Nedáva priamo najavo, čo cíti, preto je ťažké ho identifikovať. Rád presviedča o svojej pravde a svet by chcel zmeniť na svoj obraz. Ale, čo sa mu musí uznať je, že nikdy nenechá nikoho v štichu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy