Unsplash/Dave Goudreau

Každý zvláda odmietnutie, urážky či podrazy rozdielne. Niekto len nad tým mávne rukou, no niekto si to vezme až tak k srdcu, že to nevie dotyčnej osobe odpustiť. O tom, akým spôsobom bude dotknutý človek reagovať na krivdu nám veľa napovie aj znamenie, v ktorom sa narodil.

Hovorí sa, že tieto znamenia odpúšťajú ťažko, pretože majú pocit, že nie sú pre svet dosť dobrí. Urážajú sa na život a na smrť, dokonca sú schopní zavrhnúť človeka, pri ktorom mali pocit, že im ublížil.

Vodnár

Toto znamenie patrí medzi jedno z najzvláštnejších znamení vôbec. Len málokto mu vie naozaj porozumieť. Vo všeobecnosti si veľmi ťažko vie vyhľadať nejaké kontakty, pretože nik nevie, čo od neho môže očakávať.

Je veľmi zložité pochopiť, aké sú jeho momentálne myšlienky. Na čo je však priam perfektný, že nedokáže odpustiť krivdu. Stačí mu jeden nepríjemný pohľad a vie sa uraziť na život a na smrť. Vodnárovi sa proste neoplatí ublížiť.

Blíženec

I keď je Blíženec veľmi dôverčivý, veľmi rýchlo vie odhadnúť, či sa ho niekto nesnaží oblafnúť. Paradoxom je, že sám dobre vie, ako ťahať niekoho za nos, no aj tak je človek narodený v tomto znamení často krutý.

Je to pre neho akási krivda a nečakaj, že ti to odpustí. Blíženec má na toto šiesty zmysel. Síce sa správa akoby sa nič nestalo, o nič nejde, v skutočnosti ho to však veľmi trápi.

Lev

Tak znamenie Lev, to je hotový majster urážania, doslova mu to ide na výbornú. Má to jednoducho v povahe. Každá krivda ho vytáča do nepríčetnosti a vtedy sa vie poriadne rozohniť.

Pozor však, ide naozaj do extrému, je schopný sa s tebou nerozprávať do konca života. Lev by bol najradšej, keby sa k nemu každý správal milo, akoby bol neomylný a dokonalý. Neznáša, keď na ňom niekto vidí chybu alebo ho kritizuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy