Toto sú 3 mužské znamenia, ktorým je ťažké vo vzťahu veriť

Sú chlapi, ktorí by ti zniesli aj modré z neba a skutočne robia všetko pre to, aby si sa vo vzťahu s nimi cítila milovaná. Nie len rečami. A potom sú tu chlapi, ktorí len otvárajú ústa, no k žiadnym činom sa nemajú. Vzťah s nimi je len o tom, že im zhltneš sladké reči, no budeš opäť sklamaná. Ktoré mužské znamenia k nim patria?

Sú to rozhodne nasledujúce 3. Muži, ktorí sa v nich narodili, nám vedia vo vzťahu svojimi prázdnymi sľubmi v rôznych rovinách narobiť akurát tak vrásky na čele.

Toto sú 3 mužské znamenia, ktorým je ťažké vo vzťahu veriť

Blíženci

O tomto znamení je dobre známe, že má 2 tváre. Akoby v ňom žili 2 rôzne osobnosti, čo znamená, že jeho správanie je často nepredvídateľné a riadi sa aktuálnou náladou. Muž v tomto znamení, je vo vzťahu partnerom, ktorý dáva falošné sľuby najčastejšie.

Chce robiť veľa vecí naraz, no ani jednu poriadne nedotiahne do konca. Typickým príkladom je manžel, ktorý ti sľúbi zavesiť obraz, kúpiť nové žiarovky, aj pokosiť trávnik, no miesto na obraz iba vymeria, typ žiaroviek si iba zapíše a ten trávnik ho po chvíli prestane baviť, tak sa vrhne radšej na niečo iné.

Rak

Muž narodený v tomto znamení je veľmi citlivý a rodinne založený. Býva verný jednej žene a má naozaj dobré srdce. To znie ako skvelý typ partnera, no pravdou je, že aj on dáva falošné sľuby.

Ide o to, že sa tak bojí straty partnerky, že jej sľúbi aj nemožné, len aby ho náhodou nenechala. Hovorí o tom, ako sa bude snažiť byť lepším mužom, ako sa zmení, ako bude pracovať na tom, čo sa ti nepáči, no akonáhle mu uveríš, po čase zabudne, že ti dal svoje slovo a všetko bude po starom.

Vodnár

Mužské znamenia, ktorým sa vo vzťahu nedá tak úplne veriť, uzatvára Vodnár. Už vo svojej podstate je to človek, ktorý je sebecký a nič nerobí len tak nezištne. Dokonca aj vo vzťahu niečo očakáva ako protihodnotu za svoju „obetu“. Vie presne, čo má povedať, aby ťa dostal tam, kam chce.

Je to ten typ muža, ktorý používa sladké slová a klame, len aby ťa dostal do postele, no keď budeš od neho žiadať, aby ste šli na rande, ktoré ti sľuboval, zrazu sa vyparí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy