orgazmus

Možno na to práve nemáš chuť, možno ťa partner nepriťahuje, možno sa len jednoducho nevieš uvoľniť. Predstierané vyvrcholenie je najrýchlejšia cesta, ako ukončiť akt, o ktorý nemáš záujem.

Dávaj však pozor, lebo keď partner príde na to, že to len hráš, môže mu to veľmi ublížiť, vži sa do jeho kože. Ako by si sa cítila ty, keby vieš, že partnera nepriťahuješ, a preto nevie vyvrcholiť?

Na milovanie sa dvaja ľudia musia priťahovať, žiaľ, naozaj nestačí iba vnútorná krása. Ale keď to tam je, je tam tá iskra, aj tvoje vyvrcholenie môže byť intergalaktické. Naopak, veľakrát je to ale tak, že ženy sú majsterkami v predstieraní. Stoja za tým viaceré dôvody a veci, o ktorých by si mala vedieť a pozrieť sa na ne aj z iného uhla.

Zranenie partnera

Zranenie partnera je jedným z hlavných dôvodov, pre ktorý musíš klamať o takejto intímnej veci. Tvoja láska ti nedovolí, aby si mu povedala pravdu, tak radšej klameš. Ale to mu môže ublížiť omnoho viac, ako keby si mu vysvetlila, čo je dôvod, pre ktorý nevieš dosiahnuť vyvrcholenie. V dnešnej dobe sú rôzne pomôcky a zlepšováky, ktoré vám v posteli pomôžu.

orgazmus
zdroj: Pexels/Nataliya Vaitkevich

Nemáš chuť

Milovanie s tvojím partnerom je nudné, stereotypné, pretože stále preferujete tie isté polohy. Ak partner nemá rád zmenu, ktorú by si uvítala, tak siahneš po ľahšej variante. Jemu poskytneš rozkoš a ty si zahráš divadlo, aby bol chvíľu doma pokoj.

Prípadne na to vôbec nemáš chuť, lebo si unavená, ale on na ňom stále trvá, lebo jeho „pán“ zahlásil vztyk. Povedz mu o svojich pocitoch, inak sa budeš stále cítiť len ako rohožka, ktorú využil.

Nevieš vyvrcholiť

S takýmto problémom sa určite stretáva omnoho viac žien, ako by si očakávala. Nie je na tom nič na smiech a už vôbec to nie je hanba. Možno práve vďaka tomu, že to v sebe držíš a neporadíš sa, ani nevyskúšaš, o čom vlastne tá slasť je.

orgazmus
zdroj: Pexels/Summer Stock

Neistota vo vzťahu

S predchádzajúcim bodom sa spája aj tento posledný. Kvôli strachu, že by ťa partner odmietol, prípadne sa zľakol, že je chyba v ňom, tak to radšej dusíš v sebe. Tým pádom tvoja láska ani nemusí vedieť, že je niekde problém, lebo máš strach. Keď vieš, že ťa ľúbi, neboj sa mu otvoriť ani s takouto témou, určite to spolu prekonáte.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating