instagram.com

Noviniek vo svete módy nie je nikdy dosť. Tento hit síce medzi novinky nepatrí, no tieto kúsky sú inšpirované dávnymi módnymi hitmi, ktoré sa predstavili vo svojom novom prevedení.

Prvou vlnou letných trendov bol a stále aj je originálny hippie štýl, ktorý si ženy po celom svete veľmi rýchlo obľúbili. Do popredia sa stále dostávajú aj zemité farby, ku ktorým patrí napríklad žltá, oranžová, hnedá či terakotová. Biela je farba, ktorá sa hodí do každého ročného obdobia a preto sa jej nemusíte báť ani počas leta. Odzadu preto prináša inšpiráciu toho, ktoré trendy aktuálne letia.

Odhalené ramená a holé brušká

Krátke crop topy sa stali veľkým hitom v minulosti, no svoje svetlo slávy si naplno užívajú aj toto leto. Ak si do leta nestihla zhodiť pár kíl navyše, ideálnou kombináciou crop topu a nohavicami zakryješ všetky svoje nedostatky. Strach nemusíš mať ani z odhalených ramien, ktoré dokonale vystihnú tvoju ženskosť na akúkoľvek príležitosť.

zdroj: instagram.com

Retro slnečné okuliare

Veľkosti okuliarov sa už dlhodobo nekladie veľká pozornosť. Hitom tohto leta sú retro okuliare, ktoré vyhlásili svoj veľký návrat. 

zdroj: instagram.com

Kvetované vzory

Svieže kombinácie kvetovaných vzorov majú veľkú obľubu u žien, ktoré chcú zažiariť aj v horúcom letnom počasí. Na dokonalý look ti stačí naozaj dobrý výber šiat či overalov, no zažiariš aj s nohavicami alebo topom. 

zdroj: instagram.com

Pásikavé šortky s vysokým pásom

Šortky s vysokým pásom si svojím ošiaľom už prešli. Aspoň to sme si mysleli aj my. No toto leto zažiarili s pásikavým motívom, ktorý dostal nie jednu ženu. V kombinácií so spomínaným crop topom či tričkom bez potlače bude tvoj look jednoduchý, ženský a svieži. 

zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista