Pre niekoho je „byť single“ pohroma, iní si to užívajú a vedia, že to príde vtedy, keď to budú najmenej očakávať. Toto sú typy ľudí, ktorí najčastejšie zostávajú single a vôbec im to nevadí.

Optimistickí ľudia. Optimistickí ľudia nerozmýšľajú nad tým, či už majú byť s niekým vo vzťahu, prečo nie sú a čo robia zle. Zažívajú iné veci a nečakajú na lásku, pretože vedia, že príde vtedy, kedy má prísť, a nechcú sa tým zbytočne zaťažovať.

Ľudia, ktorí si potrpia na osobný rozvoj. Títo ľudia vidia obrovský zmysel vo vzdelávaní, v cestovaní a v rôznom sebamotivovaní, kedy sa chcú spoznať hlbšie. Často odchádzajú zo vzťahov práve preto, lebo to podľa ich slov bráni rozvoju, ktorý chcú.

Samotári. Vedia presne, čo je pre nich dôležité a preto sa neriadia názormi druhých, lebo vedia, čo je pre nich najlepšie. Majú radi pokoj a nepotrpia si ani na masy kamarátov. Stačí, ak budú mať pár skutočných, s ktorými si budú výborne rozumieť, pretože to isté očakávajú aj od svojho budúceho partnera. Povrchné a plytké vzťahy ich nezaujímajú.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Ľudia, ktorí hľadajú hlbší zmysel. Aj keď samozrejme dbajú na výzor, to im nestačí a hľadajú aj niečo hlbšie. Chcú partnera, s ktorým si budú rozumieť a ktorého budú brať ako aj za najlepšieho kamaráta, s ktorým radi budú tráviť čas.

Ľudia, ktorí si užívajú život. Väčšinou sú to typy ľudí, ktorí radi cestujú, spoznávajú nových ľudí a ani netúžia po tom, že by sa museli viazať. Sú názoru, že všetko má svoj čas a svoju mladosť chcú skôr precestovať, ako byť na jednom mieste s osobou, s ktorou možno ani nerátajú do budúcna.

Ľudia, ktorí ešte na vzťah nie sú pripravení. Sami si priznajú, že sa ešte necítia na to, aby mali vzťah a ani ho momentálne nechcú, pretože cítia, že toho ešte veľa nezažili a chcú sa viac spoznať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.