Vzťahy a bozkávanie je téma, ktorá by sa dala rozoberať do nekonečna. O ktorej by sa dalo písať stále, každý jeden deň a aj tak by sme sa zakaždým dozvedeli niečo nové. Bozkávanie vo vzťahu je veľmi krásne, pretože symbolizuje lásku tvojho partnera k tebe. Existuje veľa spôsobov toho, ako ťa môže partner pobozkať. Dnes ti prinášam článok, v ktorom sa dozvieš, ako ťa bude bozkávať frajer po zvyšok novembra.

Baran

Hladne. Znamenie baran je veľmi impulzívne a koná rýchlo, preto ťa bude bozkávať veľmi hladne zakaždým, keď príde z práce. Dá ti tak najavo, ako si mu chýbala.

Býk

Nečakane. Býk ťa v novembri vždy prekvapí. Dostaneš bozk v okamihu, kedy to budeš najmenej čakať.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

Pomaly. Blíženci vedia byť rýchli a vedia byť nedočkaví. No v novembri budú chcieť spomaliť a vychutnať si každý tvoj dotyk a bozk. Bozkávanie bude veľmi pomalé a nežné.

Rak

Stereotypne. Môže sa stať, že na seba s partnerom nebudete mať čas a bozkávať sa budete len ráno pred prácou (alebo školou) a potom až večer.

Lev

Trápne. Ak si v novom vzťahu, môžeš očakávať, že Lev sa bude zo začiatku veľmi hanbiť. No po čase sa osmelí.

Panna

Nadšene. Pri mužovi v znamení panna nikdy nevieš, v akej nálade ho zastihneš. Avšak v novembri bude mať veselú náladu a dostaneš nadšený bozk zakaždým, keď sa stretnete.

Váhy

Náhodne. Nikdy nebudeš vedieť, na akú časť tela ťa Váhy pobozkajú. Zakaždým to bude prekvapenie.

zdroj: pexels.com

Škorpión

Nežne. Škorpión je veľmi vášnivý, no vie byť aj veľmi nežný a jemný. Práve november je jeho mesiac, a tak sa bude snažiť o to, aby ti čo najviac dokázal, ako ťa miluje.

Strelec

Vzdušne. So strelcom nebudete mať nikdy dlhší čas na to, aby ste sa poriadne bozkávali, a tak ti nezostáva nič iné, len to, uspokojiť sa s nedbanlivými bozkami.

Kozorožec

Nekonečne dlho. Bude sa ti zdať, že tvoj partner ťa nevidel celú večnosť. Tak dlho sa ti bude venovať, čo sa bozkávania týka.

Vodnár

Horúčkovito. V novembri ti hrozí, že pri partnerovi v znamení Vodnára stratíš hlavu. Tak veľmi náruživo ťa bude bozkávať.

Ryby

Vášnivo. Konečne sa tvoj frajer osmelí a začne ťa bozkávať ako skutočný chlap. V novembri sa máš na čo tešiť.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.