Instagram/madamelena_

Životná láska má mnoho podôb. Pre niekoho to môže byť matka, pre iného súrodenec, niektorí považujú za životnú lásku iba partnera a nájdu sa aj takí, ktorí na osudovú lásku neveria. Do akej skupinky patríš ty?

Práve títo ľudia nájdu v roku 2022 svoju životnú lásku.

Blíženci

Človek v znamení Blížencov nutne (a aj súrne) potrebuje, aby mu niekto pristrihol krídla. Lásku svojho života môže spoznať už v prvej polovici roka, pretože je rád akčný, spoločenský, miluje sa zoznamovať s novými ľuďmi a dobre sa baviť.

Voči ostatným nemá predsudky, pretože sa snaží ku všetkým pristupovať s láskou, s porozumením a predtým, než si o niekom urobí názor, ho musí počuť a rozprávať sa s ním. Vďaka tomu si bude môcť vybrať, kto sa stane láskou jeho života. Veríme, že si vyberie správnu osobu.

Škorpión

Druhým znamením je Škorpión, ktorý to má v otázke lásky nahnuté, no všetko dobre dopadne. Keď sa bude blížiť záver roka, určite už bude so svojím partnerom. Škorpión je v láske náročný a z človeka dokáže urobiť svojho partnera iba vtedy, keď splní všetky jeho požiadavky. Nemá rád, ak veci nejdú podľa jeho predstáv – myslí si, že v živote musí byť všetko dokonalé.

Má rád, keď sa robia veci hneď na prvý pokus správne. Vyberať si bude dlho, no môže si byť istý, že v druhej polovici roka mu osud prihrá človeka, s ktorým spečatí svoj život.

Rak

O Rakovi by sa dalo povedať, že je prelietavý. Rád mení svoje názory, myšlienky, dokáže zabávať ľudí a nerobí si starosti z toho, že je single. Možno práve preto sa mu tento rok podarí získať lásku svojho života. Na nič netlačí a necháva veciam voľný priebeh – presne to je zákon lásky.

Z týchto troch znamení si Rak nájde vzťah ako prvý. Partner mu pomôže dospieť, prevziať zodpovednosť a naučí ho, ako sa má správať v spoločnosti. Presne tieto vlastnosti mu chýbajú, pretože sa niekedy správa nevychovane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy