pexels.com

Ste spolu už dlhšiu dobu, no máš pocit, že čím viac času trávite spoločne, tým viac ste si cudzí.

Snažíš sa váš vzťah zachrániť, pretože ti na ňom neskutočne záleží. Preto si sa rozhodla, že spolu strávite rande ako za starých čias. Oldschoolová klasika – akou je napríklad piknik, kino či pozvanie na zmrzlinu. Vieš, že tie veľké udalosti ako dovolenka alebo víkendové pobyty sú dôležité, no na každodenných maličkostiach je naozaj niečo špeciálne. Tieto rutiny navrátia iskru do vášho vzťahu. Tu je zoznam deviatich tipov, ako stráviť perfektné rande.

1. Pretancujte spolu celý večer

Čo môže byť lepšie, ak ideš na svoj obľúbený koncert alebo sa baviť do klubu so svojím drahým? Aj keď možno nemáš pohyby ako Jena Dewan – Tatum z filmu Let´s dance, ver mi, že neexistuje nič lepšie ako živá hudba počas krásneho letného večera. Nenadarmo sa hovorí, že tanec ľudí zbližuje.

zdroj: instagram.com

2. Zahrajte si spoločenské hry

Skvelý spôsob, ako vzťah utužiť je stráviť večer nad spoločenskou hrou. Zabavíte sa a dokonca si aj trošku zasúťažíte. Aj keď ste už dospelí, nikdy nie je dosť neskoro na to, aby ste sa hrali hry. Čo vás lepšie dokáže spojiť, ak nie Monopoly?

3. Pozorujte nočnú oblohu plnú hviezd

Vylezte hore na strechu, zoberte si so sebou víno a schúlení v objatí sa fascinovane dívajte na hviezdy. Nie je nič romantickejšie ako pozorovať nočnú oblohu, sem – tam možno zahliadnete padajúcu hviezdu. Vieš presne, čo by si v tomto magickom okamihu mala robiť…

zdroj: instagram.com

4. Dajte si dvojité rande

Kedy si naposledy bola na dvojitom rande? Ak to bolo naozaj dávno, je načase, aby si si ho zopakovala. Zoberte svojich priateľov a ich polovičky a ver mi, že zažijete večer plný smiechu, romantiky a dobrých rozhovorov. Plusom je, že sa medzi sebou ešte viac zblížite. Prineste do tohto rande starú klasiku – zahrajte si karty, namiešajte zopár drinkov alebo si pozrite staré filmy.

5. Dobehnite zameškané

Dajte si záväzok, že v určitý deň v týždni si so svojím partnerom vyhradíte čas len a len pre seba. Vypnite všetku elektroniku, dajte si pohár vína a v pokoji sa spolu rozprávajte. Takéto momenty vás spoja a prinavrátia lásku do vášho stereotypného vzťahu.

zdroj: instagram.com

6. Píšte si odkazy

Malé gestá tiež posilnia váš vzťah. Skúste napríklad nechávať pre toho druhého odkazy kdekoľvek vo vašej domácnosti. Rukopis je oveľa osobnejší, ako elektronické odkazy. Pár milostných riadkov tvoju polovičku určite poteší a vnesie do vzťahu klasiku.

7. Spoločne sa navečerajte

V dnešnej dobe sme všetci tak nehorázne zaneprázdnení, že dokonca nemáme čas sa ani poriadne najesť. Preto by si mala svojmu partnerovi uvariť skvelú večeru, zapáliť sviečky a týmto spôsobom stráviť spolu veľké množstvo času.

zdroj: instagram.com

8. Choďte večer na prechádzku

Veľmi lacný a efektný spôsob, ako prežiť dokonalé rande ako za starých čias. Zájdite si so svojou láskou do parku, kde si v nádhernej prírode užijete množstvo romantiky. Kochajte sa krásnym pohľadom na bohatstvo našej matky Zeme a popri tom si vyznávajte lásku. Neexistuje krajší pocit.

9. Vydajte sa na neplánované dobrodružstvo

Zaprite sa do pedálov na bicykli alebo naskočte spoločne do auta a vydajte sa na nezabudnuteľnú cestu plnú dobrodružstva. Netreba mať v hlave žiadny cieľ – jednoducho sa potulujte po svete ako za starých čias. Spontánne sa vyberte na nejaké miesto, ktoré ste ešte nenavštívili a objavujte nové veci.

 

Zdroj: bustle.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating