Máš pocit, že si niektoré ženy nájdu bez problémov lásku a iné zase majú „šťastie“ na úplne nesprávnych chlapov? Čo ovplyvňuje tú smolu? Nuž, aj na to vplýva povaha, ktorá je daná znamením zverokruhu. Pozri sa, ktoré ženy majú problém nájsť toho pravého a prečo.

Kozorožec

Žena narodená v tomto znamení je pôvabná a pracovitá. Túži po mužovi, ktorý by spĺňal jej nároky. Tie sú ale dosť vysoké a preto sa jej nedarí nájsť toho pravého. Chcela by gentlemana, ktorého vidí vo filmoch, muža s dobrým vkusom a prácou, no zabúda, že nikto nie je dokonalý.

Ona sama dáva práci prednosť pred láskou, čo si uvedomí, až ostane zo všetkých známych posledná slobodná. Veci robí rada podľa seba a svojich organizačných schopností, preto jej vzťahy vedia rýchlo stroskotať – nedokáže pochopiť, že partnera nemôže ovládať, ale je to osoba, ktorá má vo vzťahu rovnaké „práva a povinnosti“ ako ona.

Ryby

Žena v znamení Rýb je zahalená rúškom tajomstva a snov. Je to éterická bytosť, ktorá má na očiach ružové okuliare, ktoré môžu za jej nešťastné vzťahy. Do muža sa totiž rýchlo a bezhlavo zaľúbi bez toho, aby vnímala dôvody, pre ktoré je zrejmé, že to nemá budúcnosť. Potom vyplakáva, že za jej nešťastie môžu muži.

Rovnako je ale pre chlapov ťažké zamilovať sa do nej, pretože pôsobí, akoby žila v inom svete a miluje sarkastické poznámky, ktoré si väčšina vysvetľujú ako znak nezáujmu.

Panna

Ak žena narodená v tomto znamení zažije nešťastnú lásku a jej srdce bolo zlomené, bude sa to s ňou ťahať aj v budúcnosti. A práve to ovplyvňuje jej „smolu“. Totiž, ťažko zabúda na svojho ex a nového vzťahu sa bojí. Preto je radšej sama, aj keď v hĺbke duše by rada dala niekomu šancu.

Zaľúbiť sa vie rýchlo, no keď to začne byť vážne, cúvne o krok späť a tak to vyzerá, že všetky jej pokusy o vzťah stroskotajú.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.