V minulom článku sme sa pozreli na to, ktoré znamenia sú vďaka svojím vlastnostiam predurčené na to, byť najlepšími matkami. Teraz sa pozrieme na to, ktorí muži majú už od narodenia v sebe to, čo z nich raz spraví skvelých oteckov. Je aj tvoj chlap jedno z týchto 3 znamení?

Rak

Chlap narodený v tomto znamení je citlivý a má rád pozornosť. Ak sa zamiluje, svojimi „klepietkami“ sa k svojej láske prichytí už navždy. Túži po vážnom vzťahu a rodinnej pohode. Práve svoju rodinu chce zabezpečiť z každého hľadiska. Rovnako tak je aj starostlivý a chápavý.

Jeho deťom tak nikdy nebude chýbať nič nie len po materiálnej stránke, ale najmä tej citovej. Dá im najavo, že ich miluje, a že vždy bude pri nich stáť. Ak sa na neho obrátia so žiadosťou o pomoc, nikdy im nepovie nie.

Kozorožec

O Kozorožcovi sa hovorí ako o človeku, ktorý má tie najlepšie predispozície na to, byť úžasným otcom. Navonok pôsobí chladne a tajne, no je plný lásky a múdrosti. Ide o veľmi zodpovedného a pracovitého chlapa, ktorý splní všetko, čo sľúbi.

Jeho deti tak budú pri ňom vždy v bezpečí, a on sa postará o to, aby ich nikdy nesklamal. Bude ich učiť pracovať mysľou i rukami. Vždy ich ubezpečí, že ich má rád, a že rodina je u neho na prvom mieste.

Baran

Muž narodený v tomto znamení je silný, rozhodný a vodcovský typ. Byť hlavou rodiny mu je snáď už predurčené. Jeho povahu vyznačuje vernosť, túžba po dobrodružstve a aj trocha tvrdohlavosti.

Ako otec bude ten, ktorý svoje deti povedie správnym smerom. Ukáže im dobré životné hodnoty, ale aj to, že sa nemusia ničoho v živote báť. Chce, aby boli vychovaní slušne, ale aj samostatne. Zároveň je rád, ak sa má o koho starať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.