Prvý víkendový deň bude slnečný, no zajtra sa to môže pokaziť. Je len na tebe, aby si si sobotu užila, nech už ťa zajtra čaká čokoľvek.

Dnes si pre teba tvoje znamenie pripravilo nové výzvy, ale aj sklamania.

Baran

Objavila si samu seba, a tak nemáš potrebu sa pred ľuďmi skrývať. V sobotu spoznáš pravých priateľov, pretože nie každému sa bude tvoje správanie páčiť. Vďaka tomu ale pochopíš, ktorí ľudia za to stoja a ktorí nie. Do konca života budeš s tými správnymi.

Býk

Dnes ťa čaká super program, pretože môžeš zažiť niečo nové, a tak otestovať svoje hranice. Budeš mať na výber z adrenalínovej atrakcie alebo z aktivity, ktorá je skupinová. Vybrať si môžeš podľa toho, či chceš byť sama alebo s niekým. Jednoznačne ťa to prekvapí a po sobote nebudeš rovnaká.

Blíženci

Aj keď si vstala zlou nohou z postele, dnešok sa bude niesť v pozitívnej nálade. Partner ťa vytiahne na turistiku, ktorej sa úprimne potešíš, pretože ste spolu už dlho nikde neboli. Naplní ťa to šťastím a uvedomíš si, ako veľmi ho miluješ, aj keď ťa občas hnevá. Nič nie je samozrejmosť.

Rak

Pokiaľ si včera skúsila premenu, ktorá bola zameraná na tvoje vlasy, dnes sa stretneš iba s pozitívnymi reakciami. Nikto si nedovolí kritizovať tvoj účes, pretože každý vie, koľko síl ťa to stálo. Ak si do zmeny nešla, môžeš to vyskúšať ešte dnes, no zajtra už nie. Nepodarilo by sa to.

Lev

Dnes sa venuj svojej rodine. Priateľ bol včera spokojný, preto by si mala podobný program pripraviť aj pre rodičov a súrodencov. Vytiahni ich do prírody, urobte si piknik, môžete si niečo ugrilovať a večer aj stanovať. Jednoducho si musíš dnešok vyhradiť pre rodinu, inak sa môže stať, že to budeš veľmi ľutovať.

Panna

Nič ti nehrozí. Po včerajšku plnom napätia sa dnes nemusíš báť. Budeš sa cítiť veľmi slobodne a to ti umožní robiť bláznivé veci. Drž sa však jedného pravidla – nevolaj svojmu ex a ani sa s ním nesnaž spojiť. Mohla by si byť veľmi sklamaná, pretože už nie si jeho súčasťou.

Váhy

Dnes musíš oddychovať. Čaká ťa deň plný pohody a dobrého jedla. Ráno by si mala poupratovať, pretože sa u teba môže zastaviť známy, ktorého rada pozveš ďalej. Aby si sa nemusela hanbiť, vysávanie je na mieste. Večer si napusti vaňu a relaxuj.

Škorpión

Včerajšie šťastie vystrieda dnešné sklamanie. Nevieš čo sa s tými ľuďmi stalo, no dnes ťa bude každý odmietať. Budeš sa cítiť opustene a nebudeš vedieť, čo máš robiť. Sobota bude pre teba nudná a nekonečná. Večer sa ti ozve tvoja jednodňová známosť, no ani tá ti neurobí radosť. Ukončí to s tebou.

Strelec

Dnes budeš mať šťastie. Tvoja sobota bude slnečná a tak to budeš cítiť aj vo svojom vnútri. Mala by si však pracovať v záhrade, aby si mohla na jeseň zbierať úrodu a mala čo zavárať. Nebude sa ti chcieť, no ako sa hovorí, bez práce nie sú koláče. Keď niečo chceš, mala by si na tom pracovať.

Kozorožec

Vďaka tomu, že si včera upratala, si dnes môžeš vychutnávať voľnú sobotu. Nemusíš nič robiť a preto si uži raňajky do postele, alebo sa rovno priprav na slávny brunch. Celý deň budeš doma, ale vôbec sa nebudeš nudiť. Už dlho si neoddychovala, preto ti to zo začiatku príde zvláštne, no večer budeš plná dobrej nálady.

Vodnár

Čaká ťa jedna výzva, ktorá preverí tvoje schopnosti a dobré vlastnosti. Ak sa ti podarí ju splniť, môžeš byť na seba pyšná. No ak nie, mala by si zajtra ostať doma. Nebude to nič ľahké, preto sa hneď ráno dobre priprav. Tvoje okolie o všetkom vie, môžeš od nich čakať spoluprácu.

Ryby

Dnes sa pustíš do práce. Mala si jej veľa počas týždňa, no včerajšok ti na oddychovanie stačil. Keď si pôjdeš poobede kúpiť niečo do obchodu, môžeš stretnúť svoju spriaznenú dušu. Maj oči otvorené, pretože to môže byť aj „chlapec od vedľa“ a na prvý pohľad si to nemusíš vôbec všimnúť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.