Niekedy chlap nedokáže nahlas povedať to, čo si skutočne myslí alebo čo cíti. Svoje city možno skrýva z určitých dôvodov. Je možné, že má za sebou neľahký rozchod a sám sa bojí toho, že by sa to mohlo stať znovu. Alebo vzťah momentálne neplánoval, no začína k tebe niečo cítiť a nevie, čo si o tom má myslieť.

Pochopiť chlapov je niekedy naozaj náročné, no nie je to nemožné. V prvom rade si určite aj ty sama všimneš, že sa s ním niečo deje a správa sa inak, než doteraz. Chlapi málokedy dokážu zahrať také dobré divadlo ako my ženy. Je preto ľahké prekuknúť ich, stačí len vedieť, na čo sa máš zamerať.

Ako sa správa chlap, ktorý k tebe niečo cíti, no aj napriek tomu sa snaží svoje skutočné pocity ukryť? V prvom rade sa začne v tvojej prítomnosti správať inak. Je trochu nesvoj, no stále sa pri pohľade na teba usmieva. Zmení sa aj jeho celkový postoj. Snaží sa byť v tvojej blízkosti a dotýka sa ťa (len tak, akože náhodou).

Ak k tebe chlap niečo cíti, prezradí ho aj jeho záujem. Pri rozprávaní s ním vidíš, že ťa počúva a čo je lepšie, dokonca sa aj sám pýta a zaujíma sa o to, čo si myslíš. Chce vedieť, čo máš rada a je schopný zapamätať si aj detaily, ktoré mu prezradíš. Ak ich na teba niekedy neskôr vybalí, budeš poriadne prekvapená.

Ak by ste boli len kamarátmi, môžeš si byť istá, že takéto veci by si nepamätal. Skôr by sa len tváril, že ho to zaujíma, no myšlienkami by bol niekde inde. Sama môžeš vidieť, že mužské správanie je niekedy veľmi jednoduché a aj keď sa snažia svoje city ukryť, dokážeme ich ľahko odhaliť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.