Začalo to medzi vami ako priateľstvo s výhodami, no teraz máš pocit, že sa niečo zmenilo? Niekedy sa city od toho nedajú úplne odpútať, preto sa môže stať, že k tebe začne niečo cítiť. Takto zistíš, že mu ide o niečo viac, než ťa len dostať do postele a zabaviť sa s tebou.

Chce, aby si u neho aj prespávala

Jeden veľký a zásadný rozdiel. Ak by ťa chcel dostať len do postele, tak ťa s najväčšou pravdepodobnosťou po tom pošle domov. Ak k tebe niečo cíti, chce, aby si u neho zostala. V posteli sa k sebe túlite a ráno ti urobí kávu a možno aj raňajky do postele. Chce s tebou tráviť viac času a nie je to len o tom, aby sa na tebe odbavil a išiel ďalej.

Chce ťa uspokojiť

V posteli mu záleží na tom, aby si bola spokojná aj ty, nielen on. Ak treba, radšej spomalí, aby si si to vychutnávala aj ty. V opačnom prípade by išlo zväčša o rýchlovku, pri ktorej by na teba nebral veľký ohľad.

Začne sa správať inak

Sama si si všimla, že je medzi vami niečo iné a správa sa inak, než doteraz. Možno až teraz mu došlo, že k tebe začína niečo cítiť, preto sa snaží o to, aby si si o ňom upravila svoj názor, prípadne aby si ho začala brať viac ako kamaráta. Všimla si si, že sa v tvojej prítomnosti viac usmieva, stále sa ťa chce dotýkať a záleží mu na tom, aby si mala všetko, čo potrebuješ.

Zavolá ti len tak, ako sa máš

Doteraz sa vaša konverzácia točila hlavne okolo toho, kedy máte čas, aby ste sa mohli stretnúť a užiť si. Ak chce od vášho „vzťahu“ niečo viac, začne ti volať alebo písať kedykoľvek počas dňa, len preto, aby zistil ako sa máš. Začnete sa zrazu rozprávať aj o bežných každodenných veciach a zrazu si uvedomíš, že si píšete nonstop.

Chce ťa zobrať na rande

Už sa nestretávate len v posteli, ale rád by ťa zobral aj niekam von, na skutočné rande. Nezáleží na tom, či to bude prechádzka, káva alebo večera. Ak chce s tebou tráviť viac času, môžeš si byť istá, že túži po niečom viac. Inak by s tebou nestrácal svoj čas.

Rozprávate sa a počúva ťa

Niekedy sa rozprávate naozaj dlho a čo je lepšie, vieš, že ťa počúva. A pýta sa. Chce vedieť, čo si myslíš, aké máš plány, čo si v živote prežila, čím si prechádzaš v práci a podobne. Ak je chlap ochotný počúvať a zároveň zdieľa veci zo svojho života, môžeš si byť istá, že ťa nechce dostať len do postele. Ak k nemu cítiš niečo aj ty, vyzerá to ako pekný začiatok vzťahu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.