Zamiluje sa do mňa prosím. Viem, že ťa nemôžem nútiť, ale viem aj to, že ťa až príliš potrebujem dostať do môjho života. Aspoň na nejaký čas, či už len krátko, dlhšiu chvíľu alebo navždy, ale potrebujem.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: unsplash.com

Potrebujem zažiť aké by to bolo. Aké by bolo keby sa môžem vedľa teba budiť, keby tvoj úsmev je väčšinou kvôli mne, keby tvoja láska patrí iba mne a keby opätuješ tú moju najviac ako vieš? Dokázala by som s tebou vôbec držať krok? Aké by bolo sa s tebou milovať? Hádali by sme sa príliš? Alebo skôr vôbec? Aké by bolo keby kvôli tebe plačem? Čo by si vlastne robil, keby sa rozplačem? Podporoval by si ma, pomáhal mi a posúval ma v pred alebo naopak sťahoval dole?

Chcem vedieť odpoveď na každú z milióna otázok, ktoré mi zabávajú myslenie vždy, keď sa dá alebo aj nedá. Či už ráno pri zobúdzaní, pri akejkoľvek činnosti, pri nič nerobení, pri zaspávaní alebo pri prebdených nociach. Jednoducho vždy, keď sa pristihnem, že premýšľam – je to o tebe. Márne hľadám odpovede, ktoré nikto nepozná a poznať nebude, až dokým sa to nestane. Ale tie odpovede sú nesmierne dôležité. Znamenajú pre mňa všetko, čo ma drží pri živote. Musím ich mať, aby som vedela, či som sklamala bezdôvodne alebo by to aspoň trošku stálo za to.

Zobraziť celú galériu (3)
zdroj: zunsplash.com

Zničil si môj doterajší spokojný život, tak ma miluj aby to aspoň na chvíľu malo význam. Sprav ma šťastnejšou, ako som bola než si ma zotročil tebou. Načo si prišiel, ak ma teda nemiluješ?! Len aby sa mi všetko začalo rúcať a nikdy som to nemala späť? Ani nevieš čo všetko kvôli tebe postupne strácam a čo sa so mnou deje. Pomaly už ani ja si nerozumiem.

Prosto prišiel. On. Dokonalý muž. Videl, čo so mnou robí jeho existencia a tak využil naplno príležitosť. Podarilo sa mu presvedčiť ma, že on je jediná možnosť, ako byť šťastná na večné veky. A tak som opustila všetko, čo mi bolo doteraz milé a dostačujúce, no on sa vytrácal. A vieš čo mi zostalo? Bordel v hlave, samota, bezradnosť, milión otázok, bezodná láska k niekomu, kto mi city nikdy neopätuje a zistenie, že zaslepenosť je neskutočne krutá, vôbec nehľadí nikam inam iba priamo a rozhodne si nepýta povolenie.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.