Teraz sa nejdeme rozprávať o silných a nezávislých ženách, ktoré to preháňajú a vyhýbajú sa láske, pretože si chcú niečo dokázať. Hovorím o ženách, ktoré sú inteligentné, múdre a vedia, akú majú hodnotu. 

Láska je zvláštna. Je súčasťou nášho života podstatne väčšinu času, či už v zlom alebo v dobrom. Avšak aj tak sa nájdu ľudia, ktorí sa jej vyhýbajú. Dnešné ženy veria iným silným ženám. Veria v ženy, ktoré sa vedia postaviť za seba a neschovávajú sa za svojho partnera či manžela. Silné ženy sú nezávislé, sú šťastné a nepotrebujú človeka, aby im dal stabilitu a pokoj v živote. Už ju majú a preto chcú niekoho, kto ich v tom bude podporovať a vytvárať prostredie, ktoré si už vybudovali.

Potrebujú sa stále aj vo vzťahu rozvíjať a pokračovať vo svojej práci, preto sa nestane, že by sa niečoho vzdali alebo začali na to kašľať len preto, lebo si našli lásku.

zdroj: instagram/couplegolas

 

Silná žena sa možno zdá trochu viac komplikovanejšia, no v skutočnosti ju vo svojom živote chce každý muž, ktorý chce niekoho, kto je vyspelý a uvedomelý. Presne týmto je múdra a inteligentná žena, ktorá si je sama sebou istá, ale tak zdravo a prirodzene. 

Nie je egoistická alebo urážlivá. Pracuje na sebe každý deň a vie, čo je pre ňu najlepšie. Priťahuje ju len pozitívna a povznášajúca sa osoba, ktorá ju neťahá naspäť, ale naopak, učí ju rásť a stáva sa vďaka nej lepšou osobou. Vždy si chce všetko vysvetliť a neznáša toxické správanie a sťažovanie sa.

Nemieni tolerovať niekoho, kto je pre ňu toxický a kto jej neprináša do života nič dobré. V tom prípade odchádza, aj keď ju to možno mrzí, no vie, že tak je to pre ňu lepšie.

Radšej dá energiu tomu, kto si ju zaslúži a kto jej ju opätuje.

Múdra a inteligentná žena nie je vôbec egoistická, je veľmi priama a ver, že život s ňou bude nezabudnuteľný.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.