Pexels/Karolina Grabowska

Možno aj ty čoraz viac premýšľaš nad tým, že by si rada so svojou polovičkou strávila príjemný, pokojný a romantický večer tak ako kedysi. Napríklad v obľúbenej reštaurácii, kde ste si spolu dokázali vychutnať nielen skvelú chuť jedla, ale stráviť spoločné chvíle inde ako doma. 

Obzvlášť v aktuálnej situácii je to náročnejšie, avšak ako sa hovorí, netreba hneď hádzať flintu do žita. Stále je tu možnosť vychutnať si tieto chvíle spoločne aj v pohodlí domova. Nebude to síce taká reštaurácia, no takouto romantickou večerou môžeš napríklad svojho drahého prekvapiť aj sama. Navyše, blíži sa Valentín, tak prečo to nevyužiť napríklad aj v tento sviatočný deň.

Vybrali sme preto pre teba niekoľko tipov, ktorými sa môžeš inšpirovať, či už k sviatku svätého Valentína alebo len tak pre spestrenie si pekného večera inak, ako to býva zvykom.

3-chodové romantické menu

Toto menu je na samotnú prípravu úplne jednoduché a zvládne ho dokonca aj začiatočníčka. Ak sa rozhodneš pre kombináciu predjedla, ktorým je „Šalát s avokádom a mangom, údeným lososom, preliatym horčicovo-medovovou-limetkovou omáčkou“, hlavného jedla ako „Bravčová panenka s jemným krémovým parmezánovým rizotom a ľahkou balzamikovou omáčkou“ a menu zavŕšiš „Mascarponovým moussom s marinovanými jahodami“, potom svoju polovičku nielen očaríš, ale určite aj omnoho viac.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife