instagram.com/blackburlap & instagram.com/koffeeling.fefeeling

Kytica kvetov či sladká bonboniéra sú síce milé veci, ktorými nás partner poteší na Valentína, no každú ženu poteší jedna vec ešte viac. Fastfoodové jedlo, ktoré si môžeme dať bez výčitiek! Internetom aktuálne kolujú inšpirácie na kytice, ktoré sú vyrobené práve z takéhoto jedla.

Sú len 2 typy žien: jedny sa potešia ružiam, a tie druhé fast foodu. A práve tieto kreatívne a oveľa chutnejšie kytice ocení asi viac žien. Najlepšie na tom je, že nestoja tak veľa ako ruže, ktoré sa ani nedajú zjesť! A navyše, dajú sa vyrobiť doma. Práve teraz, pár týždňov pred sviatkom všetkých zamilovaných môžeš nájsť na internete mnoho typov na jedlé kytice. V zahraničí je bežné, že sa dajú objednať ako prekvapenie.

Vyrobiť sa dajú z akéhokoľvek jedla, stačí mať trocha trpezlivosti a pár špajlí po ruke. Minihamburgre, kuracie nuggetky, čokoládky, smažené krídelká, … Povedz úprimne, nepotešila by ťa takáto kytica viac ako tá, ktorá o pár dni zvädne? Ak áno, pošli tento článok svojmu priateľovi, nech má tú správnu inšpiráciu!

 

Zdroj: dailymail.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating