Stratíš ju vtedy, keď sa bude cítiť ako možnosť, nie ako priorita, ktorou by mala byť. Stratíš ju, keď si nebudeš všímať všetky veci, ktoré pre teba robí. Stratíš ju vtedy, keď jej špirála, ktorú si dala kvôli tebe, bude rozmazaná kvôli tebe.

Stratíš ju vždy, keď jej budeš klamať.

Stratíš ju vtedy, keď jej nebudeš venovať dostatočnú pozornosť.

Stratíš ju vtedy, keď večer v bare budeš flirtovať s inými ženami namiesto toho, aby si jej kúpil drink a bavil sa s ňou.

Stratíš ju vtedy, keď sa o ňu nebudeš zaujímať. Keď bude ona pomáhať tebe, ale ty jej nepomôžeš. Stratíš ju vždy, keď ju opustíš vtedy, keď ťa bude potrebovať.

Stratíš ju v ten deň, kedy ju len využiješ. Fyzicky alebo psychicky.

Stratíš ju vtedy, keď sa bude cítiť ponížená a nechcená.

zdroj: unsplash.com

Stratíš ju vtedy, keď sa vyparíš z jej života a budeš sa tváriť, akoby sa nepoznáte. Stratíš ju, keď jej povieš, aby odišla a potom ju budeš chcieť naspäť. Stratíš ju vtedy, keď budeš ignorovať jej správy a telefonáty. Stratíš ju vtedy, keď s ňou budeš hrať hry.

Stratíš ju vtedy, keď bude za teba bojovať ale ty budeš len sedieť a dívať sa. Stratíš ju vtedy, keď jej povieš, že ju miluješ, ale všetko čo budeš hovoriť bude v rozpore s tým, ako sa správaš.

Stratíš ju, keď dáš niekomu inému šancu správať sa k nej pekne, láskavo a s úctou. Stratíš ju, keď nakoniec naozaj odíde, spáli mosty a už nikdy sa nevráti.

Stratíš ju vtedy, keď sa pozrieš späť a neuvidíš ju. Stratíš ju vtedy, keď ti zašepká zbohom, ale ty budeš chcieť, aby zostala. Stratíš ju, pretože ona si nezaslúži niekoho takého ako si ty.

A ironicky, hneď potom čo ju stratíš, si uvedomíš, čo si mal.

Ale potom už bude neskoro.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.