unsplash.com

Stavím sa, že toto je tá posledná vec, nad ktorou si ešte neuvažovala. Že niekde je niekto, kto ľutuje, že ťa opustil. Pretože vždy vedel, že si pre neho tá pravá, ale ublížil ti. Zlomil ťa a odišiel. Zlomil ťa takým spôsobom, že sa to nedá vrátiť späť.

Váš príbeh o láske vieš celý naspamäť. Vedela by si ho celý prerozprávať všetkým, ktorí by ho chceli počuť. Pamätáš si vaše prvé stretnutie, pamätáš si, čo mal oblečené a aj to, čo hovoril. Dostal sa ti do hlavy veľmi rýchlo, obľúbila si si ho a nakoniec si sa do neho zamilovala. V to obdobie si bola najšťastnejšia na svete.

Vašu lásku vám všetci závideli. Bol to ten dokonalý vzťah, kedy ste mali medzi sebou vybudovanú dôveru a porozumenie. Chápali ste jeden druhého, podporovali ste jeden druhého, mali ste spoločné záujmy, zhodli ste sa v štýle hudby, v štýle filmov, mali ste humor, ktorému ste rozumeli iba vy dvaja… 

zdroj: unsplash.com

Vedela si, že tak, ako miluješ ty jeho, miluje aj on teba, pretože ak nie, nesprával by sa tak, ako sa správal. Bol k tebe pozorný, rešpektoval ťa, vážil si tvoje názory a vedel, že máš v sebe veľký potenciál. Priniesol ti kvety hocikedy, keď si spomenul. Náhodne ťa prekvapil v deň, kedy si nemala žiadny sviatok. Miloval ťa tak veľmi, že keby sa všetko dalo vrátiť späť, som si istá, že by sa vrátil.

Chyby z minulosti sa však nedajú odčiniť. Nedá sa nad nimi len mávnuť rukou a tváriť sa, že sa nič nestalo. Nech už sa stalo čokoľvek, zlomilo ťa to a zlomilo to aj jeho. Tak veľmi, že ťa musel nechať ísť, pretože vedel, že druhú šancu by si od teba nezaslúžil.

Či už v to veríš, alebo nie, tam vonku je on. Muž, ktorý ťa opustil a ktorý to teraz ľutuje.  

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating