Realita a sny majú od seba skutočne ďaleko. Presvedčiť sa o tom môžeš aj vo vzťahoch. Častokrát sa totiž stáva, že máš od partnera a vašej lásky príliš vysoké nároky, ktoré sú však iba v tvojej hlave. Filmy, seriály, či „dokonalí“ chlapi na Instagrame nám totiž skreslili predstavy.

Vieš, o ktorých 3 veciach ženy vo vzťahu najčastejšie snívajú, no márne?

Veľké filmové gesto

Kto by nemiloval poriadnu drámu, pokiaľ ide o lásku? Každá žena tajne túži aspoň raz zažiť, aké to je, keď jej milovaný spraví obrovské gesto pred ľuďmi, aby jej vyznal lásku a povedal, že je tá pravá. Zastaví pre ňu lietadlo, vystúpi na koncerte na pódium, preletí jej s nápisom Milujem ťa lietadlom nad hlavou, … hlavne aby to bolo poriadne dramatické a veľkolepé. Radšej si pusti ten film a snívaj ďalej.

Romantická scéna

Keď sme už pri tých filmoch, je tu aj druhá stránka romantiky. Nie je určená pre cudzích ľudí a nepotrebuje robiť nič extra. O tomto sníva podstatne viac žien, ako o veľkom geste. Romantika, ktorá ju bude čakať doma. Stačilo by len pár sviečok, lupeňov z ruží a fľaša šampanského. Keď sa totiž povie romantický večer, to je to, čo žena čaká. Nie objednané jedlo z ázijského bistra, ktoré spolu zjete pri pozeraní Pána prsteňov.

Že ťa bude naozaj počúvať

Naivne čakáme, že všetko, čo pred ním vyslovíme, bude skutočne aj počúvať. A nebodaj, že si to aj zapamätá. Drahá, zabiješ ho za to, že to tak nie je? Určite nie, takže je čas prestať veriť tomu, že nehádžeš hrach na stenu. Na čo sa hnevať, prečo kričať? Márne čakáš, že ho zaujíma to, kto, kde, s kým a ako. Radšej to smeruj na kamošku ako na neho.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.