Kto by mal rád klamstvá, respektíve, kto je rád, keď mu niekto klame! No existuje špeciálna skupinka ľudí, ktorá do dokonca z duše nenávidí. Spoznaj znamenia zverokruhu, ktorým na pravde skutočne záleží. Tejto povahovej črty sa nevedia tak ľahko zbaviť. Nemôžu si pomôcť, lož im je jednoducho odporná!

Baran

Toto znamenie zverokruhu sa riadi heslom, čo na srdci, to na jazyku, budiš, aj keď to pre niekoho nemusí byť vždy prijateľné. Nemá potrebu zavádzať nehovoriac o nechutných klamstvách. To ozaj veľmi nemusí. Barana sa neoplatí vodiť za nos. Takisto nemá rád, keď sa niekto nad neho vyvyšuje. Bojuje za spravodlivosť, je ochotný sa postaviť za kohokoľvek a za seba? Dupľom!

Býk

Je mu to proti srdci, keď vidí nespravodlivosť. Je veľmi citlivý a empatický, preto sa ho takáto forma klamstva bytostne dotýka. Nebráni sa postaviť za ľudí, ktorí to potrebujú, i keď je to dokonca neznáma osoba. S úprimnosťou sa dá napísať, že na Býka sa môžeš pokojne spoľahnúť.

View this post on Instagram

Well..

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Blíženci

Zaujímavosťou je, že i napriek tomu, že patria medzi dokonalých klamárov, keď ide do tuhého, klamstvo ide bokom a podržia tú stranu, na ktorej sa pácha nespravodlivosť. Avšak Blížencom nezáleží na tom, či ich ľudia súdia pre to, že sú vo všeobecnosti považovaní za luhárov. Vedia, že keď treba, vedia, čo je správne.

Lev

Pre Levy je to typické, sú prirodzenými ochrancami, ich ochraniteľské klony v sebe proste nepoprú. Ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu majú tendenciu dávať pozor na tých, ktorí sú z jeho pohľadu slabší ako on. Preto sa nebojí postaviť sa za hocikoho, kto sa nevie ubrániť tak ako Lev. Už na prvý pohľad z neho srší nebojácnosť. Je jeden z najlepších priateľov, akého si môžeš želať. Čo ty, ako si ty na tom? Tiež patríš k tej skupine ľudí, pre ktorých pravda hrá v živote dôležitú métu?

 

 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.