Pexels/Jonathan Borba

Nie všetko, čo vyzerá pekne, aj pekné je. Ak si myslíš, že máš dokonalý vzťah, ktorému nič nechýba, porozmýšľaj nad týmito vecami (treba však podotknúť, že všeobecne dokonalý vzťah neexistuje, dokonalosť si každý definuje inak).

Vyvedú ťa z omylu v tom, že žiješ vo vzťahu, ktorý je perfektný. Keď však budú tvoje odpovede na tieto body záporné („nie“), nemusíš sa ničoho báť.

Máte odlišné názory na to, ako bude vyzerať vaša budúcnosť

Základný pilier dvoch ľudí, ktorí spolu plánujú budúcnosť je mať podobné názory o tom, ako by mala vyzerať. Nemôže chcieť jeden cestovať a druhý sa usadiť, alebo naopak. V úprimnom vzťahu si ľudia povedia všetko hneď a sú naladení na jeden smer.

Cítiš sa vo vzťahu osamelá a nemilovaná

Aj toto môže byť znak toho, že tvoj vzťah nie je úplne dokonalý. Ak by taký bol, necítila by si sa tak. V perfektnom vzťahu by si mala pociťovať partnerovu lásku každý deň, aj vtedy, keď sa hádate.

zdroj: instagram/nastjastasia

Prestali ste spolu žartovať a vtipkovať

Humor je pre spokojný a dobrý život potrebný. Bez neho je všetko vážne a depresívne. Ak ste spolu prestali žartovať, možno sa tvoj partner pri tebe necíti dobre. V dokonalom vzťahu sa nemá partner cítiť zle a nemá byť stále len vážny.

Nemáš problém sa pozrieť aj na iného muža

Keby si mala dokonalý vzťah, nič by ti nechýbalo a o iných mužoch by si ani nesnívala. Ak sa však pozeráš po iných a nemáš zábrany si s nimi dokonca písať, je niečo zle.

zdroj: Unsplash/Karsten Winegeart

Myslíš si, že pre tvojho partnera už nie si prioritou

Najhoršie čo sa môže stať je, že tvoj partner ťa už nebude vnímať ako prioritu a nebude sa o teba zaujímať. V tomto prípade to nie je ideálny vzťah. V takom vzťahu by ste sa vždy na seba tešili, boli by ste nedočkaví a navzájom by ste pre seba boli prioritami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating