Ten pravý

Ak si žena nájde dobrého muža, jej okolie jej neustále opakuje, že takého by už nemala pustiť. Čo by iné za neho dali! Tomu, ktorému to skvele funguje s jednou, by to však s druhou už tak dobre nešlo. Všetko je o tom, nájsť si tú správnu polovičku. Ako zistíš, že je to ten pravý, ktorého by si rozhodne nemala nechať ísť?

Keď máš motýle v bruchu vždy, keď ho uvidíš, aj keď ste spolu už niekoľko mesiacov, keď sa máte stále o čom rozprávať, keď máte rovnaké názory, spoločné koníčky, niečo na ňom bude. Nenechaj ho ísť, keď stojí vždy pri tebe a podporuje ťa v tvojich snoch, keď ti utrie slzu, ak si smutná a rozveselí ťa vždy, keď to ide.

Nenechaj ho, ak ti dokazuje svoju lásku a nehanbí sa za to, keď ti prinesie polievku, lebo si chorá, keď ti prinesie obľúbenú sladkosť, pretože aj v obchode na teba myslel. Keď je ochotný obetovať pre tvoje potreby svoj čas. Keď nikdy nepomyslí na to, že by ti mal ublížiť. Psychicky ani fyzicky.

Takto vyzerá skutočná láska

Ak sa viete spolu zabaviť aj vo dvojici, ak sú chvíle s vašimi spoločnými priateľmi bezchybné, ak sa dokážete zhovárať do rána a zároveň si užívať ticho medzi vami, nenechaj ho odísť. Neopusť niekoho, s kým stále zažívaš nové dobrodružstvá, kto ťa učí nové veci a vďaka komu je z teba tvoja lepšia verzia.

Nenechaj zo svojho života odísť muža, ktorý je verný a chráni ťa. Ktorý pre tvoje dobro vie aj zaklamať, no netají pred tebou nič. Ktorý ti povedal aj to najhoršie zo svojej minulosti, a rád si predstavuje budúcnosť s tebou. Toho, čo vždy dodrží svoje sľuby a úprimne ho zaujíma tvoj názor.

Každá žena túži po takomto mužovi. Tak ho nenechaj ísť, ak by si čo i len na sekundu mohla ľutovať, že si ho stratila. Pretože dobrí chlapi ti do života nevstúpia každý deň. Môžeš byť šťastná, ak si našla chlapa, ktorý je ten pravý.

Využiť našu limitovanú ponuku a aktivuj s PREMIUM na mesiac úplne zadarmo. Vďaka členstvu sa staneš expertka na vzťahy, pretože ti pravidelne prinášame názory špecialistov na rôzne témy, napríklad ako môže skončiť vzťah so ženáčom, ako sa rozísť s manipulátorom či ako odhaliť, že ťa partner podvádza. Viac o našom PREMIUM obsahu sa dozvieš TU.

Pamätaj však na to, že o vzťah sa treba starať a budovať ho. Dôvera vo vzťahu je veľmi dôležitým pilierom pre jeho fungovanie, ale i ďalšie rozvíjanie. V našom staršom článku nájdeš 4 tipy, ktoré vám s tým pomôžu. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating