instagram/couplegoals

Nie sme to len my, ktoré robíme „chyby“, keď sa zamilujeme a rozhodneme sa pre vzťah. Podobne sú na tom aj muži, ktorých keď si získa nejaká dáma, vedia byť na nej možno i viac závislí ako samotná žena.

Čo tým myslíme? No napríklad to, že vedia zmeniť ich zaužívané pravidlá, pretože až tak im záleží na ich vyvolenej. Ak si teda zvedavá, o čo presnejšie ide, pohodlne sa usaď a čítaj. Schválne, všimla si si to niekedy?

Väčšinou to býva tak, že sme si pánmi nášho času my všetci. Odhliadnuc od práce a tak ďalej. Tak ako my ženy, tak aj muži. Pokiaľ sa ale do teba skutočne zahľadí, dá ti tú „právomoc“, aby si bola ty tá, ktorá viac-menej rozhodne kedy, ako, čo, pretože je si vedomý, že máš povinnosti, ale chce ťa veľmi stretnúť a stráviť s tebou čas.

Ale nebýva to náhodou tak, že to, čo je menej dostupné, je viac vzácnejšie? S tým teda súvisí, že sa až moc zaujíma o jednu osobu, v tomto prípade o teba. Možno až viac, ako by to bolo vhodné.

Napokon nastupuje, že jeho sebavedomie sa pomaly znižuje, pretože začína mať obavy, či je dostatočne dobrý pre teba. Zrejme ale tieto pocity poznáš aj ty. Pretože keď niekoho úprimne chceme, všetko sa akosi mení. Nuž, to je láska. Láska nie je sprevádzaná len dobrými pocitmi, sú tu aj obavy. Ale to je dobré, pretože to je znak, že sme stretli osobu, s ktorou to má význam. Lebo nám nie je ľahostajná.

Láska nie je jednoduchá, o lásku sa musíme starať. No to najdôležitejšie, ak toto robí pri tebe muž, nikdy to nezneužívaj. Pretože s citmi sa nemá zahrávať. Pretože práve tieto vyššie spomenuté veci nerobíme len tak, nerobíme ich pre každého a stále. Je to niečo, čoho sme schopní vtedy, keď je to úprimné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating