Chlapče, neber ju ako samozrejmosť len preto, lebo ťa miluje celým svojím srdcom. Vo vzťahu ti dala všetko, dokázala ti splniť každé prianie, ktoré ti videla na očiach. Vieš, že by ťa nikdy nenahradila niekým iným, pretože ťa tak nesmierne miluje.

Neber ju ako samozrejmosť. Viem, že pokušenie je obrovské, pretože v oceáne pláva veľa ďalších rýb. No ona predstavuje tvoju výhru. Je tou jedinou zlatou rybkou, ktorú si získal za zaslúžený boj. Nikdy nepadaj do inej náruče ako tej jej. Tá náruč je jedinečná a len v nej sa cítiš ako doma.

Nepovažuj ju za samozrejmosť len preto, že od nej očakávaš viac. Čakáš, že bude stokrát lepšia ako všetky tvoje ex a máš tendenciu ju neustále porovnávať s nejakou druhou ženou. Nerob to však, pretože jedného dňa odíde a už nikdy sa nevráti. Jej stratu by si trpko oľutoval, to mi ver.

Nebuď si jej láskou taký istý len preto, lebo si myslíš, že ju dokážu nahradiť desiatky ďalších žien. Ona je jednoducho tá, ktorá si zaslúži byť milovaná všetkými možnými spôsobmi. Je oveľa viac ako tvoj sen. Je oslnivou perlou, takou vzácnou, že ju už nikde na svete nebudeš vedieť nájsť.

Neber ju ako samozrejmosť len preto, že veríš v jej lásku na celý život. Miluje ťa a stojí pri tebe, no pokiaľ začneš myslieť viac na seba ako na ňu, ver mi, že jedného dňa odíde a už nikdy sa nevráti späť.

Neber ju ako samozrejmosť a vždy sa k nej správaj tak, ako si zaslúži. Zaobchádzaj s ňou ako s princeznou. Pretože vieš, že je naozaj drahocenná. Pozná všetky tvoje chyba a aj tak ťa stále miluje.

zdroj: unsplash.com

Neočakáva od teba príliš veľa. Všetko, čo od teba chce je istota, že ju máš naozaj rád a nenahradíš ju inou. Chce byť považovaná za tvoju najlepšiu priateľku, parťáčku a túži po tom, aby sa cítila pri tebe bezpečne. Najviac zo všetkého sa obáva odmietnutia. Je úžasná, je jedinečná, miluje ťa všetkými možnými spôsobmi, tak nedovoľ, aby ti ušla.

Nepovažuj ju za samozrejmosť, pretože one je tá, ktorá o teba stojí. Tak veľmi sa snaží o to, aby si bol neskutočne šťastný. Ostane pri tebe a bude ti vždy nablízku aj v tých najťažších chvíľach. Akoby prakticky žila iba pre teba. Preto ju od seba neodstrkuj a nikdy nedovoľ, aby sa jedného dňa zobrala a odišla.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.