Byť vo vzťahu s osobou, ktorá je tvojmu srdcu najbližšia, rozumieš si s ňou, zdieľate rovnaké názory či záujmy, to je to najkrajšie, čo sa môže stať. Pretože láska vstúpi do života každému z nás a jedno je isté. Je to ten najkrajší moment, najkrajší život ak po tvojom boku stojí osoba, ktorú miluješ a ona miluje teba. 

Avšak nie je láska ako láska. Mať rád ako kamaráta a milovať celým svojím srdcom sú dve rozdielne veci a na to si treba dávať veľký pozor. Ak máš toho druhého len rada, povedz mu to a netráp ho zbytočne vo vzťahu, ktorý skončí. Každý z nás potrebuje lásku takú, ako sám dáva a ostávať vo vzťahu len kvôli tomu, aby si ho nezranila nie je správne.

Ale ak vieš, že ho miluješ, tieto možno na oko maličkosti vedia srdce zaľúbených potešiť, a tak iskra, ktorá splanula nikdy nevyhasne.

PREKVAPENIA

SMS hocikedy cez deň. Darček, ale aj upečená bábovka či obyčajné zamilované lístočky na chladničke, keď sa ráno míňate alebo máte veľa práce. Prekvapenia má každý rád a tým, že svojho partnera prekvapíš, mu dáš najavo, že na neho myslíš.

PUSA

Vždy a všade. Vyjadriť svoju náklonnosť a lásku k svojmu partnerovi je úplne normálne a na verejnosti sa za to netreba skrývať. Občas ho pobozkať na líce pri rozhovore na ulici, či chytenie za ruku alebo pohladenie po vlasoch. Muž, ktorý ťa miluje to určite ocení, lebo dotyky sú dôkazom toho, že mu chceš byť stále na blízku.

DÔVERA

Možno to znie ako klišé, ale mnohé z nás to robia: výsluch. Pozdraví sa mu nejaká žena na ulici a tvoje myšlienkové pochody idú okamžite do závratných otáčok a snažíš sa zistiť, či je to jeho bývalá, či s ňou niečo mal alebo odkiaľ ju pozná. Nie je nič zlé spýtať sa, kto to bol, ale ostatné otázky si nechaj pre seba. Či naozaj potrebuješ vedieť, čo bolo v minulosti? Ži prítomnosťou a svojmu partnerovi dôveruj.

ČAS

Najkrajšou a najúžasnejšou spontánnou maličkosťou, ktorú môžeš svojej polovičke dať je tvoj čas. Aj keď len na 5 minút, aj to sa počíta. Čím menej času spolu budete tráviť, tým viac sa vzďaľujete jeden druhému a zrazu to už nebude ako predtým. Preto je dôležité vždy si na svojho partnera nájsť čas. Či už vypočuť si problémy, ktoré zažíva, osláviť s ním jeho úspechy alebo si len tak spolu poklebetiť.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.