Som ten typ človeka, ktorý nerád vyjadruje svoje city. Ľúbim ťa hovorím zriedkavo a takmer vždy, keď sa do niekoho zamilujem, dusím to v sebe. Bojím sa totiž odmietnutia. Mám pocit, že pre toho človeka nie som dosť dobrá alebo ma berie iba ako niekoho, s kým sa stretne raz čas, keď sa nudí. Za celý môj život ma miloval iba jeden jediný muž. Viem to, pretože mi to povedal. Keď som tie dve prekrásne slová začula z jeho úst, bola som tá najšťastnejšia osoba na svete. Jeho nádherné tmavé oči sa hlboko zadívali do tých mojich a keď sa mu na jazyk dostali tie slová, akoby som zamrzla. Bolo to také nečakané, že som nevedela, čo mu mám na to povedať. Cítila som to rovnako ako on, milovala som ho a chcela som mu o tom povedať, no na jazyk sa mi drala otázka čo ak sa mýlim? Nechcela som to hovoriť len tak do vetra, pričom by som si svojimi citmi nebola na sto percent istá.

Ver mi, že neexistuje krajší pocit, ako keď ti niekto povie, že ťa miluje. Ak niekoho takého máš, určite poznáš týchto 5 krásnych vecí, ktoré prídu tesne potom.

Obidvaja ste na rovnakej vlne

Keď ti láska tvojho života povie, že ťa naozaj miluje, si nesmierne šťastná, pretože vieš, že jeden k druhému uchovávate tie isté city. U mňa je to tiež tak, že si musím byť na sto percent istá, či ma partner miluje. Je to veľmi dôležité, pretože sa nechcem ďalej trápiť otázkou, či náš vzťah má vôbec nejaký zmysel. Ak mi môj partner povie, že ma ľúbi, viem, že sme obaja na rovnakej vlne a náš vzťah plynie podľa našich predstáv.

View this post on Instagram

Paris with you @styleitwithtrix

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Pocítiš úľavu

Podľa expertky na vzťahy Susan Winter, si ľudia neradi vyznávajú navzájom lásku, pretože sa obávajú odmietnutia. Akonáhle si ju však medzi sebou vyjadria, oplývajú obrovským šťastím a uľaví sa im. Ste si navzájom istí, že váš vzťah bude pokračovať, pretože sa milujete. Vieš, že môžeš byť sama sebou a nič na svete nenahradí ten pocit, že ťa niekto má naozaj rád.

Začnete plánovať

Niekto, kto ťa miluje s tebou rozhodne počíta aj do budúcnosti. Nemyslím tým, že sa rozhodujete, ktorú reštauráciu navštívite budúci týždeň, ale naplánujete si spoločnú dovolenku pol roka dopredu. Ak partner rieši spoločné bývanie, môžeš si byť istá, s tebou ráta po celý zvyšok svojho života.

View this post on Instagram

Weekend @chris_nyhus @monica.nyhus

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Hádate sa, kto z vás toho druhého miluje viac

Keď medzi vami nastane boj o to, kto z vás dokáže dať tomu druhému viac lásky, máš vyhraté. Povieš partnerovi, že ho miluješ, on ti na to – ja ťa milujem viac. Ty mu chceš dokázať, že ho ľúbiš viac ako on teba a už je to tu. Takáto hádka je však naozaj krásna a vôbec nesúvisí s hnevom alebo sklamaním, ako tie bežné hádky. Je vtipné čakať na to, kto z vás sa ako prvý vzdá.

Vyjadrujete si neustále lásku

Povedať niekomu, že ho miluješ, chce čas. Preto ak to vo vzťahu počuješ častejšie, nesmierne si tie dve prekrásne slová vážiš. Nemaj strach, ak to budeš počuť viackrát za deň, neznamená to hneď, že tie slová strácajú na hodnote. Čím častejšie to robíte, tým je vaša láska väčšia.

 

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.