Baran: 

Asi najklasickejší spôsob, ako docieliš to, že bude žiarliť. Choď s priateľmi von a zober so sebou niekoho, o kom vieš, že si sa mu už dlhšie páčila. Tvoj ex nenávidí skutočnosť, že ťa chcú aj iný muži ako je on.

Býk: 

Muži v znamení býka sú dosť povrchní a majú radi, ak idú veci pekne a hladko. Dúfajú, že rozchod s tebou ponechá tvoje srdce zlomené a že sa za chvíľu k nemu priplazíš. Ale postaraj sa o seba. Choď na nákupy, ostrihaj si vlasy, viac sa namaľuj. Ukáž mu, že nevedel oceniť to, aká si krásna.

Blíženci:

Bude žiarliť, ak ho budeš úplne ignorovať. Blíženec je veľmi sociálne a spoločenské znamenie a určite nemajú radi, ak ich budeš ignorovať.

Rak:

Bude žiarliť, ak budeš stále v kontakte s jeho rodinou. Ak má sestru, zostaň s ňou priateľka, vezmi ju na kávu alebo zmrzlinu. Bude naozaj zmätený, k rodine má naozaj blízko a bude veľmi žiarliť, ak sa rozišiel so ženou, ktorá má stále srdcia jeho rodiny.

Lev: 

Bude žiarliť, ak si výjdeš von na drink s niekým lepším ako je on. Lev muž má rád, ak má to najlepšie a ak uvidí, že môžeš ísť von s niekým lepším ako je on, bude veľmi žiarliť.

Panna: 

Ak budeš flirtovať s jeho priateľmi, určite bude žiarliť. Muž panna má rád lojalitu a ak dôjde k rozchodu, očakáva, že jeho priatelia budú stáť na jeho strane.

Váhy:

Nechaj ho žiarliť tak, že budeš chodiť na miesta, o ktorých vieš, že budú vyzerať fenomenálne, ak povieš, že si tam bola. Bude si doslova priať, aby si s ním znova bola a aby ste spolu vyzerali super.

Škorpión: 

Nie je ťažké urobiť to, aby škorpión žiarlil. Bude žiarliť zakaždým, čo budeš robiť, s kým pôjdeš von a nebude to závisieť od toho, že tvoj život je zrazu lepší. Škorpión si myslí, že keď sa s tebou rozišiel, úplne ťa to zničilo ale ukáž mu, že rozchod ťa posunul ďalej.

Strelec:

Bude žiarliť, ak budeš cestovať všade po svete a zdieľať svoju cestu na sociálnych sieťach. Ukáž mu, že si vždy chcela robiť toto a že sa nenudíš, keď si bez neho.

Kozorožec: 

Nakop mu zadok tým, že budeš úspešná v práci. Bude žiarliť, ak uvidí, že si sústredená a postupuješ. Ukáž mu, že vieš byť viac úspešnejšia, ako kedykoľvek predtým.

Vodnár:

Nechaj ho žiarliť tým, že pozveš jeho priateľov na párty. Muž vodnár nenávdí, keď sa nudí. Miluje čas s priateľmi. No jeho nepozvi, on sa bude cítiť príliš hrdý na to, aby sa opýtal, či môže prísť. A tak bude doma (sám) žiarliť.

Ryby: 

Ak budeš robiť všetky tvoje obľúbené veci, bude určite žiarliť. Choď sa pozrieť na svoju obľúbenú skupinu v meste, pridaj video na instagram, choď do  svojho obľúbeného múzea a fotografuj. Muž ryby je veľmi vášnivý k svojím koníčkom a záľubám, rob všetky tieto veci bez neho.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.